Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor van itt az idő (altatás)?

Mikor van itt az idő (altatás)?

Figyelt kérdés

Idős puli kutyusom emlői nagyon durván meg duzzadtak, a jobb hátsó lába kétszeresére dagadt(ödéma). Kapott szteroidot, kenőcsöt. Meg lehetne ugyan műteni, de hatalmas műtét, az állatorvos sem javasolja.


Hatalmasak az emlői, a lába is csúnya. Kicsit biceg, úgy tűnik nem fájlalja, nem levert, étvágya jó. Kicsit nehézkes neki a lefekvés, elhelyezkedés, és a felkelés. Vajon szenvedhet most? Mikor van itt a búcsú ideje? Doki azt mondta a kifakad neki akkor mindenképpen. Bár én attól tartok a lábát hamarosan nem fogja tudni használni. Nehéz, nagyon nehéz!:(


2017. júl. 5. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Már most megcsinálnám.Nem hinném hogy nagyon boldog ebben az állapotban,inkább csak "tűri".Nem várnám meg a legutolsó pillanatot,amikor még jobban szenved.
2017. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én műttetném. Mennyire idős? Pulik simán elélnek 15-18 évig is.
2017. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"úgy tűnik nem fájlalja, nem levert, étvágya jó" - amíg így van, addig én hagynám. Ha már látszik rajta, hogy kezd fájdalma lenni, illetve ha látszik, hogy letargikus, akkor viszont gyorsan lépnék, az utolsó stádiumot nem várnám meg.

De te látod, erről csak te dönthetsz.

2017. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Miért lett elhanyagolva az emlődaganata, mikor az egy rutin műtét???
2017. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bogi 14 éves, és szó nincs arról, hogy el lett volna hanyagolva. Összesen hat műtétje volt, mind betegségből kifolyólag.


Test szerte voltak vannak csomók daganatok, akkor ezt kevésbé fontosnak éreztük. Hihetetlen, de egyik napról a másikra okozott nagy galibát. De ha nem baj nem részletezném.


Amíg nem elesett, nincs fájdalma, eszik, addig marad velem. Szerintem meg fogom látni, hogy mikor van itt az ideje.

2017. júl. 5. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Kolléganőm kutyusa emlődaganatos volt,plusz áttétes volt a tüdeje. Bár utóbbinak jele nem volt.


Műtve is volt,de vissza jöttek az emlőire a daganatok.


Az orvos neki azt mondta amikor nem eszik és csak fekszik akkor altatás. Aztán egyik nap az éhen kórász kutya nem ette meg a kajáját és csak feküdt az oldalán. Na akkor elaltatták :(


Én is azt mondom,ha már csak fekszik, rossz kedvű,nem eszik akkor inkább altasd el.


Nekem 15 éves a kutyám,próbálok felkészülni,hogy bármikor eljöhet az idő,de egyenlőre aktív,eszik,iszik rendesen.

2017. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!