Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a kutyám életében...

Tüzel a kutyám életében először. A pérája az 3-or nagyobb mint szokott lenni, ez normális? Nagyon vérzik. Medig fog tüzelni. Meddig kell rá vigyázni, hogy ne legyenek kölykei?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen ez normalis.

3 het a tuzelesi ido.

Es amasodik heten veszi fel a kanokat.

Keruld a 3 het alatt a kan kutyak tarsasagat mert csak megbolondulnak, es feltetlenul kosd meg mert amikor felveszi, akkor akar el is rohanhat!

Ha vege a tuzelesnek mindenkepp furdesd meg alaposan.

2010. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Most elképzeltem a kutyád.


-Vau, vau, durr durr durr, menj gazdi én fedezlek! - majd tárat cserél a gépkarabélyban és tüzel tovább.

2010. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
normális. ha lakásban van, adj rá tüzelőbugyit. Amúgy is jobb lenne most bevinni a lakásba, még ha kint is van, hogy a szomszédból ne jöjjenek át a kan kutyák... 3 hét az egész, az első naptól, de a kan csak a középső héten érdeklődik, de akkor nagyon. 5-6 nap a kritikus, akkor minden kan rá akar ugrani. Csak pórázon sétáltasd most, amíg tüzel. Ja, és sétánál, pisilésnél ne felejtsd el levenni a tüzelőbugyit :) Én párszor elfelejtettem az elején...
2010. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. máj. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!