Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan méreg amitől a...

Van olyan méreg amitől a kutya nagyon hamar meghal?

Figyelt kérdés
Tegnap a kutyánknak semmi baja nem volt, este még séta is volt (vizsla) , és reggelre ki volt terülve a kertbe :( a szája habos, én nekem van egy olyan sejtésem, hogy xy lemérgezte, viszont én szeretném kideriteni az igazságot, családtag volt szinte....nincs semmi bizonyitékom senki ellen , mert nem hagynám ennyiben biztos rágyujtanám a házat!! jártatok már így? Állatorvos meg tudná állapitani, hogy mi történt vele? Tudom , hogy ,,csak egy kutya,, de akkoris :(

2017. júl. 9. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ejszakaja volt ra. Valoszinuleg nem ket perc alatt mult ki szerencsetlen joszag. Ez igy ennyi infobol barmi lehet, de az allatorvis be tudja vizsgaltatni, hogy mi okozta a halalat a kutyanak. Csak ez ugye nyilvan penzbe kerul. Nagyon sajnalom, szornyu milyen gonosz emberek vannak. En bele is betegednek, ha valaki bantana a kutyaimat.
2017. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, állatorvos meg tudná állapítani mi történt. Igény esetén boncolják is.

Séta közben is ehetett mérgezett ételt. Hihetetlen, hogy mennyi olyan tetű van, aki ilyet szór szét olyan helyeken, ahol sokan sétáltatnak kutyát. Adnék én az ilyen féregnek, csak egyszer kerülne a kezem közé...

2017. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is bele vagyok, meg az egész család... nincs mit tenni, talán jobb is ha nem derül ki :(
2017. júl. 9. 07:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában patkányméreggel szoktak állatokat megmèrgezni, mert az könnyen be lehet szerezni.
2017. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, annyi különbséggel, hogy mi tudjuk ki volt. Ki gondolta volna, egy kóborló cigány volt. Nagyon ügyesen bedobta a kertünkbe a patkányméreggel átitatott ételt, és megetette a kutyánkal. Szenvedések között halt meg, és ami a legrosszabb, hogy az utca szinte összes kutyájával ezt megcsinálta. Szórakozásból ölt kutyákat. Beteg emberek voltak, vannak és lesznek, ez ellen nincs mit tenni.
2017. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
5-ös "Szórakozásból ölt kutyákat. " Remélem ez a mondat azért van múlt időben, mert valamelyik ott lakó már agyonverte azt a ro hadékot!
2017. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pár éve valami elmebeteg szemét fagyállós kutyakaját szórt szét azokon a helyeken ahol tudta hogy szeretnek a kutyások sétáltatni :( :( Hiába derült ki ki tette, semmiféle büntetést nem kapott érte :(
2017. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak itt az a furcsa, hogy a kutyát nem láttam szenvedni, legalább láttam volna, akkor elviszem állatorvoshoz. Este 7 körül még vigan ugrált, szaladgált, reggel meg habzó szájjal kiterülve... ez van sajnos, ennyi öröme legyen az életben annak aki direkt ilyet csinál.
2017. júl. 9. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzzatok most a házra nagyon, mert sok betörő ezt csinálja. Megmérgezik a kutyát, aztán mennek rámolni. Kérj boncolást állatorvostól, ő megmondom mi volt.
2017. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Este 7 és reggel között rengeteg idő volt. Valószínűleg patkány méreg vagy fagyálló végzett vele. Ezektől több órán keresztül szenved a kutya mielött végleg eltávozik. Nálunk is történt ilyen sajnos, reggel 7 kor elmentünk és délben már holtan találtuk az egyik kutyát habzó szájjal, kiterülve.

A tettest tudjuk ki, de mivel konkrét bizonyíték nincs így semmit sem lehet tenni.

2017. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!