Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szerintetek mennyire jó a...

Ti szerintetek mennyire jó a kutyának a vegán etetés?

Figyelt kérdés

Állítólag a hústól gyenge lesz a kutya csontozata.

A vegán etetés konkrétan olyasmi, hogy a kutyát friss zöldségekkel etetik. Ti szerintetek ennek mennyi értelme van? Bocsássatok meg, én személy szerint ebben nem hiszek.

Várom a véleményeket! :-)


2017. júl. 9. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Személy szerint egy bazinagy hülyének nézem aki rákényszeríti a ragadozó állatára a saját eszméit ami az állat egészségére megy rá. Nekem ezt ne magyarázza be senki hogy a ragadozó aki évmilliókon át fejlődött ilyenné gyenge csontozatú lenne a hústól. Ezt csak ők találják ki hogy valamire hivatkozhassanak hogy ráerőltetik ezt a kutyájukra.

A barf etetésben a hús mellett amúgy kapnak a kutyák zöldséget, jót tesz nekik, de a vegán etetés konkrétan állatkínzás akármelyik vegán akármit mond.

2017. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

"Állítólag a hústól gyenge lesz a kutya csontozata."

Mondd! Te minden hülyeséget elhiszem ami az interneten van??

1.A kutya nem fogja megenni a zöldséget

2.te meg akarod ölni?azzal higy nem adsz neki olyan táplálékot, amilyenre szüksége van?

3.Ha vegán akarsz lenni,vegyél egy nyulat, vagy hörvsögöt.

Hidd el előbb vagy utób bele fog dögleni szegény pára hogy nem kap enni...

Bocsi , xsak ezt tudom mondani annak aki ezt kitalálta..

2017. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Ragadozó állat=hús evo

Hülyeség zöldséget tartani egy kutyát de meg egy gyereket is.

2017. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én nekem is ez a véleményem.

De a vegán gazdik mivel etetik a kutyájukat akkor? Ez engem nagyon foglalkoztat.

2017. júl. 9. 21:56
 5/22 A kérdező kommentje:
2es válaszoló. Higgadj le, mint írtam, kivancsisagbol kérdeztem, jómagam 10 éve BARFozok.
2017. júl. 9. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire sem jó, veszélyes. Igen, a kutya megeszik zöldséget, gyümölcsöt, DE nem tud csak azon élni, húsevő, ragadozó, ilyen fogazata van, ezen eddig a mindenféle tenyésztés, és háziasítás sem változtatott. Ráadásul vannak olyan ételek (lehet mérvadó listákat találni a neten), amik kifejezetten veszélyesek a kutya számára. És mielőtt rátérnénk a macskákra (vannak olyan elvetemültek, akik a macskájukat is vegánul akarják tartani, like wtf???), a macskák CSAK húsevők (néhány egyéb kivétellel, de nem fogja neked megenni a zöldséget, mert te azt akarod.) Ez úton kérek mindenkit, hogy mérje fel, ha ő a vegán életmód híve és háziállatot szeretne tartani, akkor inkább tartson kanárit, ne HÚSEVŐ állatot. Az állatnak nincs választási lehetősége, neki ez a biológiai felépítése, ne veszélyeztesd az életét. (Nem vagyok a vegán, vegetáriánus stb. életmód ellen, csak a butaság és a felesleges állatkínzás ellen.)
2017. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer utána néztem a vega etetésnek a kutyánál. Jó pár ,inkább amerikai oldalt olvasgattam. Azt vontam le, hogy a vega táplálás mellett sok-sokféle kiegészítőket árulnak, amik a húsmegvonásból fakadó hiány pótlására valók.
2017. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Megint csak bocsánatot kérek, de én a vegánságot sem értem.

Eskuszom olyan érzésem van, mintha egy szekta lenne. Hirdetik magukat, konkrétan ráerőszakolják magukat az emberre.

2017. júl. 9. 22:10
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Minden etetési módnak megvannak a követői. Ők úgy érzik, a legjobbat választották. Vannak, akik kissé rámenősebbek. Azok szokták bizonygatni minden lehetséges fórumon, hogy amit ők csinálnak, az a legtutibb.
2017. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

#4:

Attól, hogy a gazdi vegán, nyilvánnem hülye, hogy csak növényt adjon a kutyának. Szóval gondolom táppal eteti, vagy ami a kutyának való, tehát egyénfüggő.

Az egyik ismerősöm is vegán, és a kutyáival BARFozik.

2017. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!