Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nincs kutya TB?

Miért nincs kutya TB?

Figyelt kérdés
Mármint olyanra gondolok, amit mi is fizetünk (Társadalom biztosítás), mert én is fizetnék szívesen a kutyim után pár ezret havonta, ha ez által ingyenes lenne az orvosi kezelése. Nemrég műtötték az egyik ismerősöm kutyiját 41 ezer volt a ceh, sztem nem sokan tudnák ezt megfizetni ezért is lenne jó egy ilyen. Láttam már biztosítást kisállatokra, de ott nem fizetik pl. az oltásokat, sőt egy csomó fajta is ki van zárva.
2010. máj. 21. 11:57
 1/5 anonim válasza:
45%
Biztosítás már van. Az nem jó?
2010. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan állatbiztosítás ami fedezi az orvosi költségeket.
2010. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
2010. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Ez az állatbiztosítás egy nagy hazugság!

Olvasd el a szerződési feltételeket és rájössz,hogy gyakorlatilag semmire nem fizet.

Nagyon értékes tenyészállataim vannak,de én nem kötöttem rájuk biztosítást,mert egy nagy pénzlehúzás az egész...

2010. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tb azért nincs, mert az az embereknél is deficites. A biztosítás meg azért hülyeség, mert szinte semmire sem fizet.
2010. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!