Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyatáp mennyire jó...

Ez a kutyatáp mennyire jó ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 17. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó. Ezt inkább felejtsd el, ilyen silány összetétele még a Pedigreenek sincs.

Ha ilyen árban keresel akor már inkább Brit Premium:

[link]

(nem tudom mekkora kutyának kell, ez közepes testűeknek való)

Fitmin még jobb, olcsóbban:

[link]

Esetleg Solognac:

[link]

De tényleg csak max 600 ft-ot tudsz rászánni egy kilóra, vagy esetleg 800 ft/kg ár még belefér?

2017. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amerikai staffi 5 hónapos , mehet a 800ft/kg(ha nem a pénztárcán múllana lehetne 2000/kg is de na) is csak azért kérdezem mert ugye legtöbb tápnál csak a reklám a drága nem az ami benne van
2017. júl. 17. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Visan optima tápot ettetem a rotimmal 1évig most szintén visan márkát eszik csak a szuperprémium minőséget. Szerintem árba is jó, a kutya gyönyörű. Nálunk minden úgy volt mint a reklámba.
2017. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Brit Care esetleg belefér? Nagyobb kiszerelésben 900ft/kg áron kapható 40% hússal. :) ha drága, akkor a Brit Premium is elég jó
2017. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, ez akkor nagyban megkönnyíti a megfelelő táp megtalálását. 5 hónapos kutyának még kölyök táp kell.

Josera Kids:

[link]

Josera Sensi Junior (gabonamentes):

[link]

Bosch bárány és rizs (ez gabonamentes táp, ilyen áron elég jó minőségű) :

[link]

Ez is Bosch csak ez a közepes testűeknek való:

[link]

2017. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , az itt említettek közül lesz akkor neki :)
2017. júl. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!