Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de anya...

Szeretnék egy kutyát, de anya nem engedi. Miért?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, kertes házban lakunk és van egy cicám is és őt is gondozom.

2017. júl. 18. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Időpont ma 11:36 "


köszi van kettő. Makk egészségesek, imádom őket. Értelmezted amit írtam? Macskát mikor kell vinni iskolába? napi 3x sétálni lefárasztani? Hol gyakoriak az orvosi problémák, hol eszik annyit?

2017. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tehát van kutyád. Akkor miért nem viszed el hozzátok, vagy mész hozzá minden nap?
2017. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert nem mindig enged anya és ha el is visszük a kutyámat, akkor is max 1 órára, de még annyira se, pedig ő is látja, hogy akkor is gondoskodok róla
2017. júl. 18. 17:13
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valószínű, hogy azért nem engedi, mert már van egy kutyád. Csak nem értem, hogy akkor minek akarsz újat?
2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Középiskola? Most vagy 13, egy kutya simán elél 15-16 évig is, de te öt év mulva lehet egyetemre mész vagy munka mitt kell költöznöd, ahová a kutyát nem iheted.


Én sem engednén, ha amugy nem akarnék, mert 99 százalékban rám maradna.


Plusz egy kutya joval idöigényesebb, mint egy cica (ovi, suli, napi 2-3 séta, folyamatos foglalkozás vele, vagy bolond lesz, stb).

A kajája nem két fillér, oltásai szintugy, meg hacsak nem menhelytöl érkezik, drága.

2017. júl. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó oké gondoskodnál róla, sétáltatod, kaját adsz neki. Most még így láttod. Ennyi idősen és is rágtam anyám fülét egy saját kutyáért. 19évesen elmentem melozni aztán a fizetésemből megvettem a kutyát. Na és itt jön amit még nem látsz talán. A kutya tápja 15000ft, a kölyökkori oltások 20000ft. Szóval havi szinten még ha kistestű is egy tízest nyugodtan számolhatsz aminek az árát még jópár évig nem te keresed meg + minden nap séta játék stb. Most még általános suliba könnyen vagy de lehet közép suliba túl sok lesz a lecke vagy inkább bulizol mint kutyázol. Ha meg melozni mész még nehezebb a dolgod. Nem minden munkahelyen kell 8-16ig dolgozni. Szóval vagy azért nem kapsz kityát mer a szüleidnek anyagilag nem fér bele vagy mer úgy érzik hogy a késöbiekbe nekik passzolod le majd.
2017. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!