Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá?

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

Nagymamámnak lett egy új élettársa, aki elég idős: 76 éves.

Tavaly nyáron vettek egy roppant energikus pumi kölyköt, szukát. Nem is értem, idősek miért vesznek pásztorkutyát, mkor annak fullos az energiaszintje? De mindegy is, maradjunk annyiban, hogy az öregember ragaszkodott hozzá. Most napja nagy részében egy kennelben van szegény, mikor mi megyünk, labdázunk vele meg sétálni visszük, de az rohadtul nem elég neki.


Az a legjobb, hogy soha nem is fürdetik ( jó mondjuk egy éve, mert még csak egy éves a kutyus), borzasztó neveletlen és eleven, nincsen tanítva, nincsenek szabályok. Nincsen ivartalanítva, és az öreg nem is akarja ivartalanítani.


Nem akarom, hogy rossz legyen neki. Hogyan vegyem rá, hogy ivartalanítsa, vagy csináljon már valamit?!



2017. júl. 18. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Mond meg neki hogy ez így nincs rendben + kenelben van az úgy nincs rendben főleg nyáron a melegben szegény kutya mond meg neki hogy foglalkozzon vele vagy pedig nem kellet volna venni kutyuskát hogy ha nem is tudnak foglalkozni vele de ha most nem tudnak foglalkozni vele és vissza viszik ahonnan hozták az meg szegény kutyának rosszul eshet hogy most mehet is vissza ahonnan jött gondolom menhelyről jött ugye ? Jó lehet hogy már idősek a nagy szuleid de akkor nem kellet volna venniük kutyát 😔( szerintem !) Mond meg nekik hogy foglalkozzanak a kutyával és ne legyen egész nap a kenelben ! Amúgy föleg a kölyök kutyákkal kell foglalkozni jáccani mert azok még fiatalok !🐕 Helyes irásért bocsi amúgy biztos nagyon cuki lehet a kutyus😊
2017. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Add már nekem a kutyádat. Ingyen, természetesen.
2017. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az én kutyám, kedves utolsó, mondtam már, hogy mamámé is részben. Nekem is van saját kutyusom, 9 éves keverék kan, ő nagyon jól van tartva, de neki alacsony az energiaszintje. Úgy döntöttem, nem avatkozok bele, hiszen az ő kutyájuk.

A fürdetésre meg majd valahogy csak ráveszem őket. Várok még válaszokat!

2017. júl. 18. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok de szerintem arra ved rá a nagy szuleidet hogy ne legyen egész nap kenelben

Még hogy jáccanak vele

2017. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!