Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden labrador ennyire falánk?

Minden labrador ennyire falánk?

Figyelt kérdés

Van egy kis labrador kutyusom: Nils. 11 hetes, egy hónapja hoztuk haza a tenyésztőtől. Naponta 5x etetem, még egy hétig, utána 3 hónapos korától átállunk a 4x-i étkezésre. De az a baj(vagy nem tudom, hogy baj-e), hogy nagyon falánk. Leteszem elé az ételét(reggel és este Pedigree kutyatápot kap, délben Pedigree konzervet tízóraira és uzsira vmi tejterméket vagy a mi kajánkból kap) és egyből ráveti magát és rágás nélkül tömi magába, míg a végén tisztára és csillogóvá nyalja a tányérját:D Utána meg kifekszik és úgy néz ki, mint egy víziló:D

Szóval a kérdés, hogy minden labrador ilyen? Felnőttként is ilyen lesz? És ez baj? Le lehet szoktatni erről vhogy?

Köszi előre is a válaszokat:)



2017. júl. 19. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
A kutya nem csirke, ezt nagyon jól írod, ezért nem kéne egy főként gabonákat tartalmazó táppal etetni. A tenyésztő odaadta 7 hetesen, innentől a szakértelme nemlétező a szememben. Ha 10 éves vagyok szerinted, akkor is meg tudod nézni a táp összetevőit és lathatod, hogy szemetet etetsz a kutyáddal.
2017. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Provokatív kamu. Ha nem csak provokálni jöttél volna akkor nem így írod le. És légyszi ne égesd ezzel az orvosokat mert még egy falusi lódoktor sem ajánlja a pedigree-t. Tenyésztő meg nem ad 7 hetes kutyát. Szerintem itt nem mi vagyunk a 10 évesek hanem te. Menj inkább barbizni vagy májnkráfoátozni
2017. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


A kutya nem egy csirke, hogy tápon éljen különben is.



Akkor miért adsz neki tápot?

"jobb" vidéki állatorvosok simán ajánlják, hogy egyen csak a kutya azt, ami marad a családi ebédből. Annál változatosabb étrend nincs is. Idővel szép kerek lesz a kutyád. Látni lehet majd, hogy igazán jól viseled gondját.

A tisztelt állatorvosod meg már várja, hogy mikor jelensz meg nála , mert a kutyád elkezd sántítani a növekedéskor. A Pedigree elég híres erről a hatásáról.

2017. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Khm... https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8732057-egy-..

Hamar meglett a kutya :D

Nyáriszünet van!!! :@

2017. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!