Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2,5 kg-os máltai selyemkut...

Csicsky kérdése:

Egy 2,5 kg-os máltai selyemkutyának mennyi a napi kutyatáp adagja?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hosszabb távon rám bízta a kutyusát. A kérdésem az lenne, hogy számára melyik a legmegfelelőbb kutyatáp és ebből naponta mennyit kell neki adni. A kutyus 21 hónapos. És ha már a kérdésnél vagyunk: milyen gyakran ajánlatos fürdetni?

2017. júl. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kutyatápot kap?
2017. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most per pillanat ezek állnak rendelkezésre: Friskies mini menu, Friskies Vitafit Adult, Friskies Picnic variety, Friskies Vitafit Junior (tejjel, csirkével és zöldségekkel):


[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy a kutyakozmetikus a Brit kutyatápot ajánlotta.

2017. júl. 19. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind silány tápok, tele színezékkel és ízfokozóval. A Brit tényleg jó táp, érdemes lenne azt venni neki. Amúgy a táp csomagolásan rajta van az etetési útmutató. Az enyém 5 kilós csivava keverék, ő eszik napi kb 80 grammot. Két és fél kilós kutyának szerintem olyan 50-60 gramm táp kéne naponta, ha az minőségi.
2017. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mi Brit Care táppal etetünk, 2,5 kilós kutyának ebből napi 45 gramm kéne elvileg, ez van az etetési útmutatón de én ezt kevésnek találom, 50-60 grammot mondanék inkább. (Enyémnek is 70 grammot kéne kapnia, de mégis 80 grammot eszik, ettől lakik jól és nincs rajta fölösleg sem)
2017. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!