Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya rendelés interneten...

Kutya rendelés interneten keresztül külföldről?

Figyelt kérdés

Én a jófogáson találtam ma egy hirdetést, irtam egy emailt az eladonak, kiderult hogy nem magyar,elvileg angliaban el es onnan kuldené nekem a kutyust.azt irta ő nem eladja hanem elajandekozná a kutyát igy a szállítási költsegen (25000ft) kivul mast nem is kell fizetnem.azt irta nem megadom az adataimat ő regisztrálja a kutyát a nevemre es egy kisallat szallito iroda vagy ilyesmi majd felveszi velem a kapcsolatot es majd meg mondjak hogyan tudok fizetni...

Az a kerdesem lenne nekem is hogyha nem azt a kutyat kapom, és nem veszem át illetve nem fizetem ki ,akkor mi fog történni?visszakuldik ahonnan jott,vagy kotelezo atvennem es kifizetnem?amugy semmit sem tudok a hirdetőrol csak egy email cimet..



2017. júl. 20. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ebben nem az a legszomorúbb, hogy létezik a csalás, hanem hogy vannak, akik ennek (és ehhez hasonlóknak) bedőlnek...


Ingyen vagy jelképes összegért (esetleg támogatásért, adományért) bármelyik menhelyről, illetve fajtamentéstől kaphat az ember kutyát. Olyan kutyát, ami valóban létezik és a megfelelő gazdira vár. Van vele lehetőséged találkozni, megismerni, és kiválasztani a hozzád leginkább illő kutyust.


Nem is értem, mi visz rá valakit, hogy a vak világba utalgasson több tízezreket idegeneknek, mindenféle bizonyíték nélkül...

2017. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jófogásról, se más internetes hirdetőoldalról nem szabad kutyát venni. Sajnos a tapasztalat az, hogy hiába olcsóbbak, mint tenyésztőtől kikerült társaik, jóval betegesebbek is, sokuknál gyakori az allergia, vagy az öröklött betegségek, és gyakran hamar el is pusztulnak. Én úgy vettem észre, hogy még azok a kutyák is betegebbek, akiket viszonylag normális helyről, családtól, egyszeri alomból hoztak, mert a gazdák jóformán semmit nem tudnak a kutyák tenyésztéséről.
2017. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!