Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinnek van westi vagy terrier...

Kinnek van westi vagy terrier kutyája?

Figyelt kérdés

én nagyon szeretnék valamelyik 2közül,de nincs pénzem rá.tudna valaki ingyen adni nekem?nem baj ha picit szépséghibás.


nagyon örülnék ennek! :)


2010. máj. 22. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szija!

Nekem westie kutyám van, de még kicsi :)

De szerintem egy fajtiszta kutyulit sajnos senki se fog ingyen adni :(

Érdeklődj a lakóhelyeden vlaki biztos tud neked szerezni olcsón is.:)

Szija! =)

2010. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olcsokutya.uw.hu

EZT OLVASD EL! végig az egészet!

Az olcsó kutya nagy eséllyel beteg, vagy gyenge. Fajtatiszta egészséges kutyát csak tenyésztőtök kapsz, az árak 100.000forint körül vannak, és határ a csillagos ég. És akkor biztos lehetsz hogy a tenyésztő mindent megtett hogy a lehető legkevesebb esély legyen betegségre.

Miközben a szaporító össze nyom két kutyát (lehet nem is fajtatisztákat) és nincsenek szűrve a szülők genetikai betegségekre, így költheted majd a százezreket dokira és nézheted ahogy szenved. Vagy gyűjtögess vagy irány a menhely, ott nem kapsz zsákba macskát!


[link]

[link]

2010. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!