Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után lehet eldönten...

Mennyi idő után lehet eldönteni hogy sikeres volt-e?

Figyelt kérdés

A kutyám bolhás (volt?) és lekezeltük azzal a szerrel amit az orvos adott, aztán raktunk rá ilyen távoltartó cseppeket. Ez már 3 napja volt és még mindig vakarózik! Igaz töredékét annak amit 3 napja de még mindig abnormálisan sokat. Lehet hogy ilyen lassan múlik el az irritáció ami a bolha után maradt? 2 napig egyre kevesebbet csinálta de ma megint egyre többször. :S

Mennyi az az idő ami után ki lehet nyilvánítani hogy sikeres volt-e az akció, mert már belebetegedtem ebbe az egészbe mert sehogy sem tudom megoldani!? :S Nem merem megnézni hogy van-e rajta bolha...


2010. máj. 22. 17:48
 1/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A fekhelyét, környezetét is kezeltétek?
2010. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egész házat...
2010. máj. 22. 18:20
 3/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Akkor viszont hajrá! Nézd meg van-e benne bolha!

Lehet hogy a cseppre allergiás ezért vakarózik!

Milyen spot-ont tettetek rá?

2010. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Exspot, az orvos ajánlotta azt is, azért is mert olcsó, pedig mondtam hogy drágább is lehetne de ő akadékoskodott, nem értem...
2010. máj. 22. 18:27
 5/9 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta allergiás a bolhára, de szerintem csak annyi volt benne hogy túl rősen vakarta magát és lettek rajt ilyen horzsolások... De nem is ott vakarja magát hanem máshol. :(

És ha van benne mit csináljak? Többet már nem tudok tenni, mint munkában mind pénzben rengeteget adtam ki rá hogy eltüntessem. :S

2010. máj. 22. 18:30
 6/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Frontline Combo.

Nem csak az adult alakot pusztítja el,hanem megakadályozza alárvák kifejlődését is!

2010. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják, arra meg már immunisak a kullancsok. :( Nem értem akkor miért ajánlotta ezt az orvos... Már komolyan nem tudom mit csináljak még, épp hogy csak fejre nem álltam... -.-"
2010. máj. 22. 19:16
 8/9 fekete amazon ***** válasza:
Tegyél rá bolha- és kullancsirtó nyakörvet is. Sokan használják a csepp mellett. És tényleg nézd meg, van-e rajta bolha, különben csak találgatsz, miért vakarózik még mindig.
2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tehetek rá nyakörvet. Úgy gondoltam egyforma értékűek a bolhairtók hogy mindenki választhasson mi neki a megfelelő.
2010. máj. 23. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!