Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már kutyát vízben...

Láttatok már kutyát vízben fuldokolni, ha igen, mit tudtatok tenni és hogy végződött a történet?

Figyelt kérdés

Ma elvittem az egyik rokonom kutyáját sétálni és levittem egy tóhoz is. A tónál , bedobtam a vízbe egy száraz (fa ágat) botot. A kutya beugrott a vízbe, hogy kihozza a botot meg is fogta a szájába vette a botot és hirtelen történt "valami" mert a kutya elkezdet fuldokolni, azaz lebukni a víz alá, majd kiemelte a fejét a vízből és kapálódzott össze vissza úgy, hogy még az úszás irányát is eltévesztette, mert nem kifelé, hanem befelé haladt a kapálódzása révén. Nem mondhatom, hogy befele úszott, mert az nem úszás hanem kapálódzás volt. Na és ekkor , ez a kapálódzásos fuldoklás közben másodszorra is a víz alá merült, mert az ereje is fogyni kezdet (szerintem be is pánikolt a kutya) Na ekkor a második vízalá bukás után beugortam a vízbe, be úsztam úgy egy 10 - 15 métert és az egyik kezemmel "kiemeltem" kisegítettem a kutyát, hogy ki emelkedjen a víz alól és ennyi elég volt, ennyi segítség elég volt a kutyának , hogy erőre kapjon, magához térjen és önerejéből most már kifelé ússzon a vízből. Így menekült meg a kutya a vízbe fulladástól. Érdekes vagy inkább meglepő, hogy a kutya miután a vízben elkapta azt a botot nem akarta vagy nem tudta elengedni a botot, egészen addig fogta a botot annak ellenére is , hogy fuldokolt és a vízalá merült, amíg és be nem ugortam és meg nem segítettem a kutyát a vízbe fulladástól.

Neked volt hasonló sztorid, illetve mi a vélleményed a történetünkről?



#kutya #vízbe fuldoklása
2017. júl. 26. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Félrenyelhette a vizet csóri. Minek a tóba fákat dobálni neki??? Csak úszás kizárt, anélkül be sem megy a vízbe? Bár jobban járna szerencsétlen... Máskor figyelj oda jobban a kutyára!... főleg ha nem is a sajátod...
2017. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minek a tóba ágat dobálni ? Hmm. Jó kérdés. Tudnék magyarázkodni de az is igaz, hogy van ezer és egy más lehetőség is mint a tóba fát dobálni.

Szerintem is a kutya benyelhetett egy adag vizet amikor elkapta a botot, és még az is fokozta a gondot,problémát, hogy a kutya nem tudta elengedni a szájában lévő botot, hanem nyitott szájal bukott/merült a víz alá majd ezáltal is fokozódott a fuldoklása.

2017. júl. 26. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok idióta meg folyóban (Duna, Tisza) úsztatja az ebjét, aztán nézz mikor fuldoklik egy örvénytől.
2017. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!