Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agárdon hol lehet kutyát...

Agárdon hol lehet kutyát futtatni, apportozni?

Figyelt kérdés
Van valahol nagyobb füves terület, ahol szabadon is lehet engedni? Esetleg zárt kutyafuttató?
2017. júl. 30. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Agárdon vagyunk (csak nyaranta), általában a szabad strandnál szokták elengedni a kutyákat, de az nem elkerített úgyhogy mi nem szeretjük :( Székesfehérvárra szoktunk bejárni néha, ha nagyon unatkozik a kutya.
2017. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szabadstrand előtt van egy nagyobb füves placc, ott szoktak kutyasok találkozni, de a parkerdőhöz is van közel egy tisztás.
2017. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az agárdi részt már nem javaslom, eddig ide jártam. Itt lakom a környéken. Most, hogy itt a nyár iszonyat sok a bunkó. Mindenféle szocializálatlan kutya póráz nélkül. Az én kutyám nagyon jól nevelt és minden nemű kutyával kijön, de ami itt van, az már borzalom. Persze kifoghatsz nyugodtabb időszakot, de nekem már elegem lett, hogy gyomorideggel megyek le. Ha nyugodtan szeretnél apportozni, akkor javaslom a Sukorói szabadstrandnál lévő nagy füves területet a fás rész mentén. És utána még úsztathatod is. Zárt rész a Velencei-tó térségében nincs.


[link]

2017. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :( nem túl jó hírek :( akkor megnézzük a sukorói részt. A Parkerdőhöz közel vagyunk, lehet oda is elmegyünk (mármint mellé) illetve: a Viking Hotel melletti nagy zöld placc magánterület vajon? Nem láttam még táblát kirakva.
2017. júl. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!