Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a Rottwailerrôl?...

Tapasztalatok a Rottwailerrôl? Szeretnék venni eggyet?

Figyelt kérdés
Csak kivàncsi vagyok ki mit gondol errôl a fajtàrol.
2017. aug. 3. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
egyet*
2017. aug. 3. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Okos, de kutyaovi, -suli alap, többek között már a mérete miatt is.

Ha értelmesen nevelik szocializálják, nem lesz agressziv senkivel, bár a megfelelö hierarchiai sorrend felállitása is fontos.

Rövid szöre miatt kinti- benti (hideg idö), de ha lakásba nem akarod vinni, akkor minimum egy fűthető védett helyiség a hideg honapokra. Pároméknakk kettö van, az idösebb okosabb, rögtön elfogadtak, ár a fiatalabb sokat nyalogat, hebrencskedik, és rám immel-ámmal hallgat (egy évben jo ha kétszer lát), de egyébként bármikir egyedül maradok velük, mert maximum összenyálaz.

Annyi, hogy ha olyasvalaki megy be hívatlanul, akit nem ismer, azt a földre huzza és ott fogja, de a váratlan látogato megérdemli.

2017. aug. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlasz.

Oviba ,suliba nem viszem.

Nagy az udvar,kinti benti lesz. Természetessen tenyesztôtôl veszem és ivartalanîtva lesz.

A napi mozgasigenye heti egy nap kivételével ki lesz elégitve.

Nem elsô kutya.

Van egy 6éves ,ivartalanîtott kan Tibeti Spanielem. És van egy 2éves ,ivartalanîtott kan Közép-àzsiai Juhàszom.

Mind2 jonevelt ,jol szocializalt kutya.

Csak kivàncsi vagyok ki mit gondol a fajtarôl.

2017. aug. 4. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Félreismert, nekem keverékem van és a legtündérebb kutya akit ismerek :)


Sajnos sok filmben a roti a gonosz kutya, ami sokszor idiótasággal is párosul, például a kutya a Garfield 2 c. filmben ("Nadráááág!")

2017. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed kutyasiliba akkor most felejtsd el.

A fejedre nö és egy szocializálatlan csupa izom kutya könnyen bajt csinál, pl embernek megy ha olyanja van, amiről TE TEHETSZ, mert nem nevelted meg.

A rotti nem egy csivava amit max. felrugsz, ha agresszorkodik, hanen egy nyolcvan kilos izomgomboc.

2017. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös!

Köszönöm a tanàcsodat ,bîrni fogok vele is. A Közép-àzsiaimmal is birok.

Elötte meg Argentin Dogom volt ,vele se volt soha gond.

Jàrtam régebben csibeszelni ,elég jôl értek a neveléshez ,nem fog a fejemre nômi.

2017. aug. 5. 11:49
 7/7 A kérdező kommentje:

Amugy meg a kanok testsullya ötven kilô ,nem nyolcvan!

A Kôzép-àzsiaim eleg megtertett a 61kilojàval és a 73cm marmagassàgàval.

2017. aug. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!