Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphattam a veszettséget?

Elkaphattam a veszettséget?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt külföldön voltunk és megharapott egy kutya. Nem kóbor kutya volt, viszont egy nagyon koszos helyre volt bezárva, és nagyon sírt, adtam neki enni. Már az utolsó falatot adtam, amikor úgy vette el a falatot, hogy megharapta az ujjam. Nem vérzett, viszont nagyon picit piros volt, és egy ilyen kis fehér húzódás volt az ujjamom. A kutyát nem hinném, hogy meg lehet figyelni, mert ugye külföldön voltunk.

2017. aug. 5. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem harapott meg kutya, sürgősségin 1 tetanuszt és plusz 3 veszettség ellenit kaptam. Elsőt akkor rögtön, a kövit egy hét múlva, a harmadikra pontosan nem emlékszem, de kb egy hónapra rá h megharaptak. Én elég xarul voltam tőle, nem is volt kicsi a seb a vádlimon, persze jobb mint meghalni... Kérdezz rá a háziorvosnál mit tud tenni, remélem minden rendben lesz
2017. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!