Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül ti melyik vadászkut...

Ezek közül ti melyik vadászkutyát választanátok, illetve sorolnátok fel még vadász kutyákat?

Figyelt kérdés

Drótszőrű magyar vizsla

Sima szőrű magyar vizsla

Weimari vizsla

Német drótszőrű vizsla

Német sima szőrű vizsla

Labrador retriever

Golden retriever

Angol cocker spániel

Angol Springer spániel

Ír szettet

Angol szettet

Gordon szettet

Beagle

Angol véreb

Drótszőrű tacskó

Törpe tacskó

Hosszú szőrű tacskó

Magyar agár

Angol agár

Whippet

Cheespake bay retriever

Vadkacsavadász retriever


Nem , nem készülök kutyát vásárolni , az én szivembe már befogadtam egy fajtát 😋😊


2017. aug. 5. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyar agár ♥
2017. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha vadászatra keresnék kutyát mindenképp magyar vizslát választanék. ha csak hobbira, családtagnak szeretném, és a felsoroltak közül kell választani, akkor is a magyar vizslát mondanám. Gyönyörű fajta, tetszik a jelleme is, meg úgy az egész fajta nagyon szimpatikus, csak sajnos nincs lehetőségem vizslát tartani :( , nem illik az életvitelemhez. persze ha egyszer úgy adódik, mindenképp szeretnék majd vizslát is.

Egyébként nekem még nagyon tetszik a weimari vizsla, a vadkacsavadász retriever, és a szetterek is. Ja meg persze a német vizsla is szimpatikus.

Egyébként szabad megkérdezni, hogy miért jött létre a kérdés? Csak kíváncsiságból? Vagy van valami konkrét dolog, amit meg szeretnél tudni?

2017. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a magyar vizslát választanám mind vadászatra, mint hobbikutyának.

De ha jól látom pont egy magyar fajtát hagytál ki, az erdélyi kopót, őt nagyon sokan hajlamosak elfelejteni.

2017. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

akita inu, shiba inu


en angol kocker spanielt vagy akitat valasztanek, de oket nem vadaszatra, csak siman hobbira.

2017. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 Nem , nem igazán volt konkrét jelentősége a kérdésnek.

Én imádom a kutyusokat és valahogy a vadászkutyát azok akik még különösen beloptak magukat a szívembe. De én is vizsis vagyok leginkább 😍😊

És igen, az erdélyi kopó..nem , természetesen nem felejtettem ki a sorból csak nem minden vadászkutyát írtam bele ami hirtelen eszembe jutott. Egyébként az én szívem egy része is szakad meg hogy ennyire kezdik "elfelejteni" Magyarországon (máshol is , de főleg itt) az erdélyi kopokat 😥

2017. aug. 5. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beagle egyértelműen :)
2017. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Münsterlandi vizsla. <3
2017. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vadászatra kell vadászkutya, akkor mindegy melyik fajta, csak munkavonalú legyen, vagyis a felmenők aktív vadászkutyák legyenek. Csomó vizslát, spánielt, retrievert stb. ismerek nulla vadászösztönnel. Hobbikutyának meg pont ezekkel könnyebb boldogulni egy átlag gazdinak, bizonyára ezért is van egyre több.
2017. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hannoveri véreb és border terrier nálunk a favorit.
2017. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vadászásra: magyar vizsla

Vízivadásznak: Golden retriever

Hobbi, családban: Golden retriever

(Sportokra is mindkettő jó :)) Kedves Kérdező!Neked melyik fajta tetszik :D ?

2017. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!