Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc színetek az alábbi fajtáknál? (Mudi, beagle, csivava)

Figyelt kérdés

Mudi: Engem valamiért a barna kutyák vonzanak, tehát kedvencem a barna (nem a vöröses árnyalatú) illetve a hamvasbarna, de az ordas is nagyon tetszik, hiába nem elfogadott szín :D


Beagle: egyértelműen bicolor, sokkal lágyabb szín és tetszik a rózsaszínes orruk :)


Csivava: az összes barnás szín, őzbarna, bézs, arany, csoki-cser, sable, csíkos, illetve ezek fehérrel + a tricolor


Persze választáskor nem a kutya színe számít, hanem az állat személyisége, de most csak szín alapján érdekelne :) köszönöm



2017. aug. 8. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Természetesen nem a tudományos megnevezésére gondoltam, mint "sztracsatella" - hiszen még az idézőjelet is kitettem.

Csak azért írtam így, mert leginkább erre hasonlít az ilyen kutya színe.

Fehér alapon apró fekete és szürke pöttyök és kevés nagyobb folt.

2017. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, az a cifra.

[link]

2017. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az első két fajtáról sajnos nem tudok nyilatkozni, de a csivavánál abszolút kedvenc a csoki!! Nekem tricolorom van, csoki-bézs-fehér. Szerintem gyönyörű :)

Ha esetleg ezen a fajtán gondolkozol, akkor írj bátran, segítek bármiben :)

2017. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Vagyok. Egyébként nagyon ajánlom a fajtát, igazi hűséges társai az embereknek. Ha megneveled akkor nem is olyan kis puklincs. Szóval írj bátran. :)
2017. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mudi: Barna :3

Beagle: trikolór

Csivava: igazából nem szeretem ezt a fajtát, nincs kedvenc színem közülük ;>;

2017. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!