Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Strapabíró póráz, hám/nyakörv?

Strapabíró póráz, hám/nyakörv?

Figyelt kérdés
Debrecenben strapabíró sétáltatós felszerelést hol tudok venni, nem horror áron? A rendelés az utolsó lehetőség lenne.
2017. aug. 10. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Off: Debrecenit sajnos nem tudok ajánlani, de azt azért megjegyezném, hogy szerintem hozzám hasonlóan te is gyorsan rá fogsz jönni arra, hogy anyagilag ezerszer inkább megéri rendelni, mint boltok után kajtatni. Semmi veszélyes nincs benne, lehet átvételkor fizetni, ha normális helyről rendelsz, vissza is lehet küldeni (nekem még sose kellett, pedig kajától plüssig mindent rendeltem már, hámot, pórázt, nyakörvet is), és - az én tapasztalataim alapján - jelentősen olcsóbb, és ugyanolyan, vagy jobb minőségű a holmi, még szállítási költséggel együtt is jobban megéri. Én a zooplusról szedegettem össze annó a starter szettet, ott felhasználói fotók és vélemények is vannak bőséggel.

Élőben egy szál nyakörvet vettem még teljesen kezdő kutyásként, háromszor annyiba került, mint neten lett volna, és talán a legócskább holmink az összes közül.

2017. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a rendelés nem veszélyes, de arra napokig várni kell.
2017. aug. 10. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyről rendelsz, nem kell olyan sokat várni. Igen, a Zooplusnál tényleg sok a szállítási idő, de csak, mert messziről küldik (attól még megbízhatóak) , de pl. van az ABC Zoo webshop, ahol ha hétköznap (ami nem munkaszüneti nap) 12 előtt megrendeled, még aznap átadják a futárnak, és másnap akár meg is érkezhet, de ha nem vagy messze a futártól, akár még aznap is. Csak hétvégén nincs szállítás, szóval inkább ne pénteken rendelj :D .

Egyébként, én a Julius-K9 felszerelésekre esküszöm, igaz nem valami olcsó, de strapabíróság szempontjából abszolút megéri.


Esetleg, bár ezekkel a termékekkel nincs tapasztalatom, de a Decathlonokban vannak a vadász részlegen, saját márkás kutyafelszerelések (nyakörv, póráz) , nem hinném, hogy annyira gagyik lennének és nem drágák. Plusz, ha még sem válik be, 2 évig még visszaveszik, mert saját márkás.

2017. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. aug. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!