Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az gond, ha egy tápban csak...

Az gond, ha egy tápban csak húsliszt meg dehidratált fehérje van, friss hús pedig nincs?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ugye nem csak a friss húsból jutna hozzá a megfelelő tápanyagokhoz?

2017. aug. 15. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem gond, mivel a friss húsból is kivonják a vizet, hogy száraz legyen a száraztáp. Így, a húsliszt a valós hústartalmat tükrözi, nem pedig azt, aminek a 70%-a még víz. Inkább a húsliszt mennyisége a fontos és a többi összetevő. Melyik táp ez? Vagy ha ezt nem szeretnéd az orrunkra kötni, az összetételét le tudnád írni?

Vagy nincs is konkrét táp ami miatt kérdezed, csak kíváncsi vagy?

2017. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nincs egy konkrét táp, még nem választottam

de a legtöbbnél ezeket látom

középkategóriás tápok között keresgélek, de azok egyikében sincs friss hús, ezért kérdeztem

a prémium tápok, amikben pedig van, azok már túl erősek az én kutyámnak

2017. aug. 16. 01:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt jó, mert legalább nem vágják át az embert. Pl Brit Premium 40% friss hús --> 70% víz --> 12% marad...
2017. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!