Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolfo nyakörv vélemények?

Bolfo nyakörv vélemények?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Életemben nem hallottam róla
2017. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, percek múlva hullanak ki a döglött bolhák az állatból. Viszont nagyon büdös
2017. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem a kutyámnak, nem a legolcsóbb de nem is méreg drága. szerintem nem vészes a szaga. remélem jó lesz


Köszönöm a választ :)

2017. aug. 18. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve használtuk 3 kutyánkon. Bevált bolha és kullancs ellen, viszont nagyon rövid ideig jó. Nem tudom most mennyibe kerül, de ha teszel hozzá valamennyit, akkor egy hosszabb hatásút tudsz venni belőle.
2017. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cicánkon bevált, kutyánkon Kiltixet használunk. Nekünk pont jó, hogy csak 4 hónapig véd, mert csak a nyaralóba kell, amúgy lakáscica, ott viszont kinti-benti.
2017. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előzőleg nekünk is kiltix volt :)

most hogy egy hete hordja már a Bolfo-t, úgy tapasztalom, hogy nagyon is hatásos!


A cicára való mennyibe kerül?

Köszi a válaszokat.:)

2017. aug. 24. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én 3000 Ft-ért vettem a macskámra.
2017. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!