Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül nektek a...

Mennyibe kerül nektek a kutyátok egy hónapban?

Figyelt kérdés

Nekem 3-4 ezer.

De írta valahol egy gazda, hogy 20-30 ezer?? :O

Ugyan olyan fajta kutyánk van.



2017. aug. 21. 15:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Se kullans elleni védekezés, se szívféreg elleni védekezést nem kap a kutyád?
2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Yorkim van és egy konzerves kajája,ami 3 napra , ha elég kerül 700-900 ft ba. És még nem is a legdrágábbat veszem... mondjuk allergiás , szóval picit speciális a kaja, de az elég durva, hogy te ennyiből kijössz egy hónapban.😐
2017. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is labradorom van 1.évben 10.000 volt csak a minőségi táp hogy megkapja a szükséges vitamint és szép legyen a szőre! Aztán váltottunk purinás vitaminos tápra 10 kg olyan 3000 körül van.

Itthon főzött kajamaradékok, főtt étel nagyjából 5e körül van egy hónapban ha nem több mert elég jó az étvágya..

Kullancs és bolha elleni nyakorv 2000 Ft kb 3 hónapot bír ki.

Nem beszélve az állatorvosi összegekről, legutóbb 10ezret hagytam ott mert beteg lett.

Plusz játékok havonta olyan 2000.

Sampon a fürdetéshez, kefe, fekvőhely.. nem is értem hogy jön ki ez ennyiből neked :D

2017. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Farhát csontos hús, nyak csontos hús. Ha nyersen eteted akkor vagy csináld normálisan vagy etess táppal. Emellé kell táplálékkiegészítő is, vitaminok is, mert csak úgy a nyers húsban nincs minden.

Kullancs és szívféreg elleni védelemmel mi a helyzet?



Nem csoda, hogy 3-4000Ftból megvan havonta mikor egy csomó fontos dolog hiányzik.

2017. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Írtam, kb 4000-4500 a nyakörve, ez 7 hónapra jó és bolha és kullancs ellen is véd. 4 éves még nem volt sem kullancs benne és bolhás is csak kölyökként volt.

Féreghajtót negyed évente kap.

Utolsó a konzerv nem jó a kutyának. Nagyresze víz és mivel nem használja a fogát hamar fogköves lesz es elveszítheti a fogait.

2017. aug. 21. 16:00
 16/43 anonim ***** válasza:
Na meg ott az éves oltás is amit bele kell számolni :D
2017. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
A féreghajtó szívféreg ellen nem jó.
2017. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Ezeket a húsokat nyersen kapja, plusz eszik mellé gyümölcsöt, zöldséget. Meg a mi maradék husinkat,rizst,hajdinát, bulgurt,,kölest, krumplit, kemény sajtot, natur joghurtot, kis barnatészta.
2017. aug. 21. 16:07
 19/43 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nem írod a szívféreg elleni védekezést. Arra is szed valamit, ugye? Nagyon para, sorra halnak meg miatta a kutyák a környékünkön.


Az enyém külső-belső paraziták ellen Nexgard Spectrát kap, kb. 2300Ft egy hónapra (viszont ebben benne van minden: kullancs, bolha, szívféreg, bélféreg).

Egészségügyi okok miatt, orvosi javaslatra, kizárólag főzött kaja jöhet szóba, szarvashúsból, mindenestől 6000-7000Ft/hó körül jön ki, ha jól számolom.

A jutalomfalatot is én készítem, viszont néha egy-egy őzfül rágóka befigyel, az +1300Ft/3db.

12 kg-s keverékről van szó.

2017. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Ez így nem megfelelő etetés!!! Csak farhát és nyak egyáltalán nem kielégítő, kellene színhús is, illetve belsőség, +kiegek. bár normálisan összerakott étrendnél ez nem fontos, de semmiképp sem elég ez a kétfajta hús!!! 40% színhús kell, 60% csontos, testsúly 1,5-2%-ával számolva. Tudom, pedig nem BARF-ozok.

Nálunk 16 ezer a táp, jutalomfalat nem nagyon van, de kullancs-bolha nyakörv, szívféreg elleni védekezés nagyon fontos, bűzmirigy, karomvágás, illetve az egyikük sajnos beteg, így minimális szteroidot kap, gyomorvédőt, allergia elleni szemcseppet, A vitaminos szemcseppet, orrcseppet és bórvizet. Allergiás mentett sharpei, 30kg, a másik egy tacsi ő szerencsére egészséges. Összesen 40 kiló kutya, kb. 30 ezer egy hónapban ha nincs semmi extra kiadás.

2017. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!