Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül nektek a...

Mennyibe kerül nektek a kutyátok egy hónapban?

Figyelt kérdés

Nekem 3-4 ezer.

De írta valahol egy gazda, hogy 20-30 ezer?? :O

Ugyan olyan fajta kutyánk van.



2017. aug. 21. 15:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Szóval BARF + házikoszt? Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz. A két ételnek más az emésztési ideje, más erősségű gyomorsavat igényel. Töbkre fog menni a kutyád enésztőrendszere. :(
2017. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Szívféreg elleni védelem 10-20 ezer egy évre, ezt találtam a neten. Majd megkérdezem az állatorvost es beiktatom.

Belsőségnek csirkemájat kap, de az orvos azt mondta csak 2 hetente adjak neki.

2017. aug. 21. 16:13
 23/43 anonim ***** válasza:
Igazából az egész étrendjét ahogy van rosszul csinálod és csak tönkrevágod vele a kutyád emésztését. Ha már úgyis ott jársz az orvosnál szívférgesség elleni tablettáért akkor akár meg is kérdezheted, hogy ez miért nem jó így és milyen káros hatása van hosszútávon.
2017. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
A yorkim mar idos, es ezert kell neki konzerves kaja, mert a fogai mar nem az igaziak. Egyebkent egesz eleteben szaraz kajat kapott. Es yorkikhoz kepest a dokink szerint egesz sokaig birták a kis fogai........
2017. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
A kutyád kajája tele van keményítővel, ezek a kaják megterhelőek a gyomrának. Szerintem változtass az étrendjén, ez nekem nagyon nem tűnik jónak.
2017. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

3. Kutyám es mind a hármat így etettem. 14 illetve 16 évig éltek (nagytestűek voltak).

Évi 1x látták az orvost mikor oltani jött, semmi bajuk nem volt. A 14 éves csendben elaludt a 16 évessel egyik nap még egy nagyot sétaltunk másnap az idi*ta részeg ex szomszéd agyonlőtte mert annyira részeg volt, hogy farkasnak nézte.

2017. aug. 21. 16:25
 27/43 A kérdező kommentje:
Nincs tele keményítővel főleg húst kap és mellé ezeket köretnek. Mikor mit.
2017. aug. 21. 16:26
 28/43 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi volt ennek a kérdésnek a célja? Hogy büszkén elmeséld, hogy milyen szarul eteted a kutyád és fillérekből megvan havonta? Mást sajnos nem tudok elképtelni mikor legalább 15 ember mondja, hogy a kutyádnak az nemjó, de te biztosra állítod hogy igenis jó. Akkor minek kell más véleménye, ha nem tudsz még elgondolkodni sem rajta?



"Nincs tele keményítővel főleg húst kap és mellé ezeket köretnek. Mikor mit."

Krumpli - keményítő

Bulgur - gabona

Barna tészta pedig akármennyi szénhidrát csökkentett, akkor se kell a kutyának.

A csontot már meg sem említeném ami szinte az egész étrendet alkotja, mert a nyakon és a farháton lévő hús az alig ha 10%. Már magába külön kihívás megemészteni a csontot, ráadásul a tied pedig csak azt kap..

2017. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Milyen nyakörvet használsz, ami ilyen olcsó? És hatásos kullancs ellen is?


Ami az etetést illeti, nem a legjobb, túl sok a csontos, kevés a hús. De mondjuk a konzerveknél és "óccsó" tápoknál jobb, az biztos.

2017. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Egy tíz éves labim van, havi 10e a táp meg még kap mellé zöldséget-gyümölcsöt nasinak, az is lehet ilyen pár ezer, legyen 2, aztán a Bravecto 10 hetente 9000 asszem, az oltás minden ellen és a féreghajtó évente vagy húszezer talán, plusz hiába egészséges a kutya, azért évente még vagy harmincezret szerintem otthagyok az állatorvosnál ilyen időskori kivizsgálás, letört köröm és hasonlók miatt, emellett veszek még ezt-azt neki, ez legyen mondjuk havi kétezer. Ez akkor így együtt kb havi 20-25eft között talán.
2017. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!