Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell időpontot foglaltatni...

Kell időpontot foglaltatni telefonon vagy személyesen az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

Jovo heten kellene vinnem a kovetkezo oltasra a 3honapos kiskutyamat. Nem tudom, hogy ilyenkor csak le kel ulni es varni, mig en kovetkezem, vagy idopontot szokas foglalni, mondjuk telefonon?

Es csak az oltas arat fogja elkerni, vagy azert is kell fizetni, hogy fogadott minket es esetleg lemeri a testsulyat, megtapogatja es hasonlok?

Nalatok ez hogy zajlott a kolyok kutyatokkal?


2010. máj. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi pont most megyunk, nem kell idopontot kerni(legalabbis nalunk), hanem a rendelesi idon belul erkezesi sorrendben(hacsak nincs valami nagyon surgos) fogadja az allatokat. Azt, hogy mennyi penzt ker, nem tudom, de 1 ora mulva szerintem itthon leszek es akkor meg tudom mondani, hogy a parvo mennyi volt, abbol meg vhogy ki lehet kalkulalni, hogy kert-e plusz penzt. (bar sztem ez is orvosfuggo)
2010. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Rendelési időben az általam ismert orvosoknál az a rendszer, hogy csak simán leülsz, és kivárod az előtted érkezőket, majd te jössz.


De a tapasztalatom az, hogy érdemes előtte telefonálni, mert a legtöbb állatorvos elég rugalmas, és mehetsz előre megbeszélt időben is (akár rendelési időn kívül is, ha beleegyezik), és akkor egyáltalán nem kell várnod.



Árakról nehéz nyilatkozni, mert orvosa válogatja, de a környékünkön csakis a "kezelésért" kérnek pénzt. Tehát megvan, hogy X oltas Y forint. Ezt is akár megkérdezheted a telefonban, előre, és akkor nem ér meglepetés, esetleg több orvost össze tudsz hasonlítani, stb.


Ha csak ránéz, tanácsot ad, stb, azt mindig ingyen csinálják. Remélem ez általános, és nem csak felénk ilyen rendesek.

2010. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor jo, koszi!

Kicsit tartok a telefonos beszelgetesektol nyelvi okok miatt.

De akkor csak bemegyek, nem kell gorcsolni.

Elso, ha megjottetek, azert ird meg, hogy pontosan hogyan volt, miert kert penzt,stb. Csak kivancsisagbol.

2010. máj. 25. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Szerencsere 5 percet kellett csak varnunk. De sztem mindenkepp erdemes odatelefonalni.

Kapott egy Parvo oltast, egy kullancs-,es bolhariszto cseppet, ellatott jotanacsokkal, megmerte a sulyat es kapott egy ajandek nyakkendot, igy fizettunk 5000 Ft-ot. Sajnos nem tudom, hogy mennyi az oltas es a bolhariaszto, tehat nem tudom mennyit kert "pluszba" a beadasert, de sztem minimalis.

2010. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Elvileg csak bemész. De én azért meg szoktam kérdezni telefonon, hogy biztosan ott van-e, mert lehet hogy épp szabadságon van az orvos, vagy sürgős műtét van, esetleg házhoz hívták. Volt már, hogy potyára mentem, azóta inkább felhívom előtte.
2010. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!