Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a gyerek akarta a kutyát,...

Ha a gyerek akarta a kutyát, csak ő foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Ha ő vette a saját pénzéből.

Kaját a szülők állják? Oltasok, játék, nasi, póráz stb.

Csak a gyerek sétáltat, takarít?

Nalatok hogy van?

Főleg olyanok véleménye érdekel ahol a szülők nem akarták a kutyát.



2017. aug. 26. 13:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Együtt mentünk el megvenni. Tenyésztőtöl van, ők beszéltek vele stb.

Mondták, hogy ők nem csinálnak vele semmit, de ez, hogy kaját sem vesznek neki :(

2017. aug. 27. 12:18
 22/29 anonim ***** válasza:
26%
Az más. Igen, ebben az esetben be kéne segíteniük. Lehet, hogy jobb lenne visszavinni a tenyésztőnek, mert ez így nem működik.
2017. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
"Mondták, hogy ők nem csinálnak vele semmit" A semmit, az semmit. vagyis nem vesznek neki kaját. Nem várhatod örökké hogy a szüleid vállalják a felelősséget a te dolgaidért.
2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor kérj kölcsön a szüleidtől pénzt kutyakajára, utána meg fizesd vissza.


Amúgy nem értem miért jó ez, ilyen körülmények közé egy kutya... Hogy képzelted el az eltartását? Ha orvoshoz kéne vinni mit csinálsz? Egy kutya nem a nyári szünetre szól, hanem 15 évre...


Majd suli mellett jársz még dolgozni évközben is? Ha meg nem hívnak, akkor keresni kell másik munkát is... Bár én inkább visszavinném a tenyésztőhöz a kutyát, mert ez hosszútávon lásd be te is, hogy nem fog működni...

2017. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Már 1 éve itt van.

Eddig is dolgoztam, ezután is fogok majd, csak most 2 hónapig nem.

2017. aug. 27. 16:23
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szülő az ilyen? Nem egy család vagytok? A kutya nem akart hozzátok kerülni,megszületni se akart.Ti vettétek,akkor ha megvan,etetni is kell!Felnőtt emberek ezt nem tudják? Levonhatod a következtetést,bármikor bajba kerülsz,szüleidre nem számíthatsz. Lelketlen emberek,ha a kutyának nem vesznek kaját.Én a szomszédénak is vennék,pedig semmi közöm hozzá,de éhezni nem hagynám.Amúgy a kutya ragadozó,húsevő állat,úgy lesz jó élete,ha veszel neki kuyaboltból húst is! Olcsóbb is így etetni.Te is megunnád,ha mindig ugyanazt a száraz tápot kéne rágnod.
2018. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
"Lelketlen emberek,ha a kutyának nem vesznek kaját." Nem azok. Csupán következetes felnőttek, akik megegyeztek valamiben a kis híján nagykorú gyerekükkel. Már igy is engedményt tettek hogy nem hagyják éhezni a kutyát.
2018. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Utolsó,lehet nem jól olvastam, de mintha nem vennének a kutyának kaját!Pont ez a baj.
2018. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem vesznek neki, de etetik a hátikosztból. Nem mindenkinek fér bele a normális kutyakaja költsége, főleg ha nem is akarta a kutyát. Éhezni meg nem hagyják, hiába jutna oda a felelőtlen gazdi miatt.
2018. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!