Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek a kedvesem nem...

Mit tegyek a kedvesem nem foglalkozik a gyerekével?

Figyelt kérdés

Páromnak az előző kapcsolatából van egy gyermeke. Nagyon bánt, hogy nem foglalkozik vele. Gyerektartást rendszeresen fizeti. Arra hivatkozik ha jobban lesz lelkileg törödni fog a gyerekével. Az exe annyira megbántotta hogy ez miatt nem tudja látni a gyerekét mert lelkileg nem tudja ezt feldolgozni. Hogyan segítsek neki? Mert látom bántja őt is a dolog de nem látok nála javulást. Azt mondja ezt bízzam rá de kérdés

s meddig várjak míg képes lesz meglátogatni a gyereket? Az a baj ez a dolog engem is nagyon bánt mert szeretem a gyerekeket és a gyerek érdekében én úgy vagyok vele ne azzal foglalkozzon nem szereti az exét.



2017. febr. 18. 14:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Várogasson csak.... majd a végén már a gyerek nem lesz rá kíváncsi..
2017. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%

Nem a gyereke bántotta meg őt, hanem az exe. Miért a gyerek szív emiatt?

Egyébként nem értem, meddig akarja még nyalni a lelki sebeit. Már veled él, engedje már el az exét!

2017. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

"Arra hivatkozik ha jobban lesz lelkileg törödni fog a gyerekével."

Valőszínűleg az exének is ezt mondogatta, azért lett belőle ex... ismerős típus, most fáradt, most kevés szabadideje van, most depikézik, de majd, majd, majd... majd törődni fog a gyerekkel, ha a hold állása derékszöget zár be az ő lustaságával.

2017. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de én nem járnék ilyen emberrel, a saját gyerekéhez sem tud kötődni.
2017. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Tudja mi a helyes nem is az exével törődik csak mivel az exével él a gyereke akit ki nem áll mert megcsalta így látni sem akarja csak az a baj így a gyereket sem látogatja. Pedig sokszor mondta mennyire szereti 4 éves a gyerek még elég kicsi.
2017. febr. 18. 14:36
 6/30 A kérdező kommentje:
Meg esélt a kapcsolatukról, hogy amig együtt voltak minden rendben volt köztük akkor mindent megtett a gyerekért és a családért nem is értette miért csalta meg az exe.
2017. febr. 18. 14:39
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Kifogások. Apám is látogatott engem, hetente egyszer elvitt magához, két éves koromtól, pedig nem szerette anyámat. Azért egy négy éves gyerek már elég jól felfogja a dolgokat. Ha nem érez már semmit az exe iránt, akkor miért veszi magára még mindig a sértéseket?
2017. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Jajj, ne haragudj, de nagyon naiv vagy. A válófélben lévő/ elvált férfiak némelyikének sablon szövege, amit a szeretőnek/ új asszonynak beadnak. A helyedben igen messzire elvetném a közös gyerek-projektet, vele se törődne és mint látjuk, kiválóan meg is ideologizálja a hülyeséget.
2017. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, nem tudok szebben hozzászólni, de csak kifogásokat gyárt, mert gyenge a párod. Addig halogatja a dolgot, amíg a gyereke nem lesz rá kíváncsi, de akkor meg azért fog siránkozni, hogy de rossz neki, mert a gyereke nem áll szóba vele, pedig hát megérthetné stb.

A saját sebeinek a nyalogatása fontosabb, mint a saját gyermeke, akinek szüksége lenne az apja szeretetére és figyelmére, viszont ez a gyáva véglény ezzel a viselkedéssel a gyerekére hárítja a gondokat, lelkiismeretfurdalást.

Én azonnal szakítanék egy ilyen emberrel, mert aki ennyire gyenge és gyáva, az se veled se mással nem fog különbül bánni. Mindig a saját problémája lesz a legfontosabb, amit nem megoldani akar, hanem csak picsogni felette, hogy megsajnálják.

2017. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Szakítás, tipli...

Ez egy gyenge, jellemtelen ember. Farolj ki belőle.

2017. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!