Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lesz egy kutya egyik...

Mitől lesz egy kutya egyik napról a másikra agresszív?

Figyelt kérdés

Van egy kutyánk. Vagyis a ferjemé, mi 2,5 eve cagyunk együtt a kutya sem azóta sem előtte nem volt agresszív. Van a férjemnek 3 gyereke és nekem nekem is van 2 (a kicsi közös). Pár hete vettük észre, hogy agresszív a kutya a gyerekekkel is és mostmár velünk is próbálkozik. Ha a helyére parancsoljuk morog. A hintaágy alatt szokott feküdni, ha ráülünk morog. Ha a gyerekek labdáznak, pancsolnak akkor megint :O

Eddig ilyen nem volt. A párom azt hitte fájdalma van azért ilyen. Elvitte állatorvoshoz, csinalt uh-t, röntgent, vérképet, de semmi baja.Szeretnénk kutyakiképző segítségét kérni. Mennyi idő mire eredményt lehet elérni?


2017. aug. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A velemenyem az hogy feltekeny a gyerekekre. Talan veluk tobbet foglalkoztok mint vele. Van egy nyugodt hely, ahol egyedul lehet? Lehet h nincs prolivat szferaja
2017. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, és mennyi idős?
2017. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Német juhász.

6 éves, egész életében gyerekekkel volt, most kezdett el féltékenykedni?

Nem foglalkozunk vele kevesebbet.

2017. aug. 28. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki - valószínűleg egy gyerek, mivel ott jelent meg a gond először - fájdalmat okozott neki.
2017. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek foglalkozzanak többet a kutyával, persze felügyelet mellett. Ez lehet labdázás, közös sétáltatás, etetés, stb. De mindenképp keressetek kiképzőt is.
2017. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyerekek soha nincsenek vele felügyelet nélkül, bantani nem bántották. A labdázás az mint írtam idegesíti mostanában. Etetni ők szokták.
2017. aug. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!