Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legdurvább sértés,...

Mi volt a legdurvább sértés, amit valaha is a kutyádra mondtak?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába írtam-e, de ma találtam egy random kérdést a kistestű kutyák elítélésével kapcsolatban. Eszembe jutott az, amikor egy lány irigységből felmosórongynak nevezte a kutyámat és mindenkinek arról beszélt a telepen hogy ha egyszer hozzá kerülne lábtörlőnek használná meg szőnyegnek. Jöhetnek a kötekedők, a kutyám egy jól nevelt havanese aki nagyon barátságos szóval oka csak annyi volt rá, hogy amikor kihisztizett egy francia bulldogot, az ő kutyáját nem szerették annyira a lakótelepiek, mint az enyémet. Bár nem is csodálom, egyáltalán nem volt nevelve és foglalkozva vele, csak kellett neki is egy kutya mert miért ne. Kíváncsi vagyok, milyen beszóláson háborodtatok fel úgy igazán? Mi okból szólták le és milyen kutyát?

2017. aug. 30. 17:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9: Mi a fene? Ennyire nem szerette a kutyádat? :( A lány aki az én kutyámat szidta, szintén "barátnőm" volt, bár ezt nem nagyon vettem észre.

10: hát azért ilyenkor illik mind a kettőt megdicsérni, de igen, a kisebbekre többször mondják, hogy aranyos, pedig mindegyik az :)

2017. aug. 30. 18:17
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

rühes hájpacni


csak mert egy picit dagi szegény,és műtét után tölcsér volt a nyakán.

pedig iszonyat cuki,törpe pincher és nyunyi a neve!Olyan szinten kiakadtam,hogy reggel sétáltatásnál direkt a kapuja elé tettem a...hát tudjuk mit.A legjobb,hogy közeli ismerős volt...

2017. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nyunyi! Ez de édes! :D Jajj most picit dagi, na és? Legalább nem konkrétan elhízott. Inkább mondta volna, hogy milyen jól tartjátok a kutyát. Elképesztő milyen dolgokért mondanak ilyen csúnyákat :(
2017. aug. 30. 18:48
 14/25 anonim ***** válasza:
11%

hát igen...

tudom ez furcsán fog hangzani,de néha olyan érzésem van,mintha értenék amit mondunk.Amikor ezt mondták neki,olyan szomorúan nézett,és 2 napig alig evett,meg folyamatosan rohangált!nagyon édes volt!mint aki fogyókúrázik!

2017. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Angol agaramra:


Úúúúúristen!!! Minek tart az ilyen ember kutyát, ha még rendesen enni sem ad neki???


(Mondjuk lehet, hogy ez inkább rám volt sértés, mint a kutyára...)

2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"bolond ez a kutya.."

"alattomos"

:(

2017. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Törpe snacimra:

"Bárány" (Épp nem volt megnyírva)

"Ez nem is törpe schnauzer, anyukám állatorvos, a törpe schnauzer nem így néz ki! " (Ezen az érvelésen csak röhögtem)

"Minek ide hozod szaratni a kutyát?" (Idős hölgy, falun. Mondjuk ez inkább nekem szánt sértés volt)

Beteg volt a kutyám, nem mentem iskolába, hogy ápolhassam erre a barátnőimtől hallottam vissza, hogy az egyik osztálytársam ilyeneket mondogatott:

"Remélem meghal!" (Nem, nem halt meg ;) )

Egyik rokonunk, bár ez is inkább nekünk szánt sértés azt mondta, hogy azért nem jön el hozzánk, és enni sem eszik nálunk, mert a mi házunkban nincs higénia, mert a kutyák bejöhetnek a házba. Természetesen ezt nem nekünk mondta, a szemünkbe, hanem csak úgy hallottuk vissza. Hozzáteszem, sem a kutyák, sem a házunk nem koszos.


A kölyök snacimra:

"Csak lábtörlőnek jó, olyan kicsi" (Közép schnauzer, ha eléri a kifejlett méretét min. 45 cm lesz :D , szóval nem is olyan kicsi)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de tuti kaptunk még többet is, csak olyan az agyam, mint egy szita :D .

2017. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%

Angol bulldogomat egyszer le szadistázták és átmentek a túloldali járdára.

Amugy a kis feher kutyákat ( westie, máltai selyem, stb.) én magam is kis fehér szar kutyának hívom, de persze csak otthon, vagy barátaim előtt, gazdid sosem bántanék meg így, egyszerűen csak nem tudom őket megkülönböztetni (csak a westit:D)

2017. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sharpei kutyám van, németjuhász színnel. Egyszer a parkban játszottunk, a domb oldalán ült egy kisebbségi család, de ezek a tipikus büdös prolik egy szegény yorkival. Mire a pasas elkezdett a nőnek dumálni a kutyámról, hogy hogy néz már ki, milyen "undorítóan ronda" meg gusztustalan. Na az nagyon rosszul esett, de ilyen IQ harcosokkal nem állok le veszekedni.
2017. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha felnő egy agressuív fenevad lesz és kösem majd láncra aztan napi szinten vascsővel kell verni hogy tudja hol a helye (4 hónapos volt a rotim mikor ezt hozzám vágták)
2017. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!