Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legdurvább sértés,...

Mi volt a legdurvább sértés, amit valaha is a kutyádra mondtak?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába írtam-e, de ma találtam egy random kérdést a kistestű kutyák elítélésével kapcsolatban. Eszembe jutott az, amikor egy lány irigységből felmosórongynak nevezte a kutyámat és mindenkinek arról beszélt a telepen hogy ha egyszer hozzá kerülne lábtörlőnek használná meg szőnyegnek. Jöhetnek a kötekedők, a kutyám egy jól nevelt havanese aki nagyon barátságos szóval oka csak annyi volt rá, hogy amikor kihisztizett egy francia bulldogot, az ő kutyáját nem szerették annyira a lakótelepiek, mint az enyémet. Bár nem is csodálom, egyáltalán nem volt nevelve és foglalkozva vele, csak kellett neki is egy kutya mert miért ne. Kíváncsi vagyok, milyen beszóláson háborodtatok fel úgy igazán? Mi okból szólták le és milyen kutyát?

2017. aug. 30. 17:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom a történetek alapján, elég sokan hisznek még mindig ezekben a badarságokban, hogy xy kutyát harcra találták ki és emiatt életveszélyes.

Szerintem a shar pei nem csúnya, inkább különlegesnek mondanám, olyan színben pedig még nem is láttam soha :D

2017. aug. 31. 10:59
 22/25 A kérdező kommentje:
Egyébként az agaras hozzászóló esete is kiakasztó. Én biztos arcon nevettem volna a beszólót, hogy ennyire tudatlan :D Köszi a sztorikat amúgy! :)
2017. aug. 31. 11:00
 23/25 anonim válasza:
100%
Az én kiskutyámat ma altatták el. Tacskó volt, 16 éves. Mikor írtam az egyik ''''barátomnak''', hogy elaltatták csak annyit mondott, hogy kit érdekel a döglött kutyád, kit érdekel az a korcs.. Azt hiszem a 16 év alatt még sosem mondtak ekkora sértést a kiskutyámra. Mellesleg valóban keverék tacskó, de egy gyönyörű kutya volt még betegen is. Sokkal szebb mint az a srác aki leszólta.
2017. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom utolsó :/részvétem neked
2017. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Gondolom csak eddig tekintetted barátnak. Részvétem egyébként , sajnálom :( ! A korcs kifejezést meg még akkor is csúnyának tartom, ha nem rossz szándékból mondja valaki, nem is értem, hogy lehet így nevezni egy kutyát, azért mert van benne más fajta is. A keverék kutyusok is ugyanolyan jó barátok, mint a többi.
2017. szept. 1. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!