Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók! Mikor sétáltattok...

Kutyatartók! Mikor sétáltattok kutyát? Tapasztalatok alapján mikor sétáltatnak sokan kutyát?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 17:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jó ég, nyugodj már meg...

Igen. Tudom, hogy NEKEM kell megnevelni a kutyát és nem másnak, a kutyasuli sem úgy működik, hogy rossz a kutya, megyünk, jó a kutya.

De mit is tépem a számat, ha te már úgy is elkönyveltél felelőtlen kutyatartónak aki még arra is lusta, hogy lemozgassa a kedvencét?!

Szóval erre inkább nem mondok semmit. :D semmi értelme itt vitatkozni, te meggyőzhetetlen vagy, én tudom az igazat.

Ennyi.

Köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 1. 18:41
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Szívesen. Menj kutyát sétáltatni!
2017. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Neked meg legyen jobb dolgod! ^^
2017. szept. 1. 18:59
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Napi négyszer, 8-24 óra között.


Minek vettél kutyát ha parázol, vagy lusta vagy sétálni vinni?

2017. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
5:40-7:00 és 19:30-21:00, kiveéve ha sportolunk mert akkor 20:30-21:30, esetleg 22:00
2017. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben reggel 6-7 körül, és du 5-8 között.

De ha a neveletlen az nem azt jelenti, hogy támad más kutyákat, akkor nem kell ettől félni, hogy más kutyákkal is találkoztok, csak oda kell figyelni.

2017. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nyáron amikor melegek voltak szürkületkor vittem általában, ha hűvösebb volt az idő mentünk előbb is többször (udvari kutyus).


Egyébként nem tudom miben neveletlen a kutya, de szerintem jót is tenne ha találkozna utcán több kutyussal, mert megszokja őket jobban mire a kutyasuliba kerülsz vele. Az is pl jó gyakorlás vele hogy ha szembe jön egy kutyás akkor leülteted, és megvárod míg elmegy, ezzel is tanítod a nyugalomra.

2017. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is neveletlen, de veled ellentétben én a legforgalmasabb időszakokat választottam ki sétára hogy legyen idő gyakorolni. Ha a kutyád nem akar minden kutyát habzó szájjal szét tépni akkor nem értem miért bújkálsz. Nálunk meglett a gyakorlás eredménye, a mi problémánk egy berögzült szokás volt, ami úgy nézett ki hogy ha kutya jött szembe, lefeküdt és meg sem lehetett mozdítani, aztán mikor közel értek felugrott és ugatott, nagyon kellemetlen volt de nem akartam a szőnyeg alá seperni mert akkor soha nem lesz vége. Nálunk a kutyasuli nem segített ezért saját módszert találtam ki. Mostanra le tudom venni a pórázt is szépen jön mellettem, ugyan néha még mindig meg próbál lefeküdni, de első szóra le vagy felül és onnantól nincs gond, még morgó vagy acsarkodó kutyára sem ugrik. Szóval ne bújkálj, a problémákat nem szégyelni kell hanem megoldani.
2017. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Végre egy értelmes válasz /utolsó/- az acsarkodókra meg szájkosarat. Bárhová megyek mindenhol muszáj belekötni a Kérdezőbe..röhej hogy még egy kutyás kérdésnél is. Frontérzékenység ellen kiváló a nyugtató valóban!
2017. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Minden szembejövő kutyához oda akar menni, húzza a pórázt, ha felveszem akkor a kezemet karmolja, konkrétan az egész alkarom piros/vérzik. Van, hogy ok nélkül megugat kisgyerekeket (5-6 éveseket) ha közel jönnek, szóval a játszótérre menni esélytelen. Ha ittas emberek közelítenek szinte mindig ugat. Voltak már ebből problémák. Higyjétek el, hogy nem én vagyok a lusta. :( Csak egyszerűen ha az egész egy rettegés, neki is(mert gondolom nem jókedvéből ugat) akkor mi értelme. :(

Persze ha jelez, hogy ki kell mennie viszem én mindig, vagy ha suliban vagyok akkor egy fix helyre jár szóval ezzel nincs probléma. :/

2017. szept. 2. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!