Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog, Mopsz, Yorki...

Francia bulldog, Mopsz, Yorki vagy Bichon bologne? Előnyök/hátrányok Vélemények Tapasztalatokat is szívesen olvasnék. Minden válaszért hálás vagyok!

Figyelt kérdés

#francia bulldog #Yorki #mopsz vagy bichon bolognese?
2017. szept. 2. 16:42
1 2
 11/14 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Gyöngyösön van egy nagyon jó aranykoszorús tenyészet... azt nézd meg feltétlen, hogy a kiskutyának ne follyon a szeme. Sok pincsinek (sok kutyának) folyik, mert a könnycsatorna elzáródott, vagy soha nem is volt nyitva. Onnan látod, ha a kutya szőre nem fehér, hanem barnás vagy rózsaszínes a szeme alatt. Lehetetlen eltűntetni.

Az én kuyámat már műtötték is erre, de pár hónap alatt újra bedugult, most már így hagytuk, de én ezt megnézném, ha legközelebb fehér kutyát választanék.

Nem hallottad meg, amit mondtam.. utoljára próbálom, ha sokat van egyedül, lehet, hogy sírni fog, ugatni, problémád lesz vele, vagy ha mindez nem is történik meg, mert nagyon diszkrét fajta, akkor meg egyszerűen csak szomorú lesz. Esetleg, vegyél két pincsit, hogy egymást elszórakoztassák (annak is megvan a hátulütője)

2017. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Uuu köszi nagyon sokat segítettél!
2017. szept. 4. 17:30
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerinted a Pincsi jobb ? Ha igen miért?
2017. szept. 4. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt egy mopszos.

Na igen, négy évszakos vedlő fajta, mióta naponta furminatorozom, egész elviselhető.

Ha büdi, meg sokat pukizik, az a gazdi hibája. Nagyon oda kell figyelni, mit eszik, hajlamos az allergiára, ami vagy szőrhullásban, vagy emésztési zavarban mutatkozik meg.

Hízékony fajta, ha elkényezteted, fullad a túlsúlytól.

A lépcsőztetés tilos neki, hajlamos a térd és csípőbetegségekre.

Most 10 órát van egyedül, családi okok miatt: levideóztam, egész nap szundorog, olykor játszik, vagy rágcsázik.

Telente még inkább takarékon van, 3X15 perc sétával elégedett.

Nyáron aktívabb, esténként órákig nyomulunk a réten.

Ami a legjobb a mopszban, az a személyisége. Olyan magas színvonalon műveli az alkamazkodást, amire egyetlen másik fajta sem képes.

Társasági kutyus, ha vele vagy, felejtsd el a privát szférád, mert a vécére is követ. :D

Alapvetően macskás vagyok, de a mopsz levett a lábamról!

2019. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!