Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chipset és háztartási kekszet...

Chipset és háztartási kekszet ehet néha a kutya? Néhány falatot?

Figyelt kérdés

Chips összetétele: burgonya, napraforgóolaj, só (1,7%).


Keksz összetétele: búzaliszt (86g), cukor, pálmazsír, térfogatnövelő szerek (nátrium-hidrogén-karbonát, ammóniumhidrogén-karbonát),

étkezési só, aroma, színezék (karamell), antioxidánsok [borkősav (L(+)-),kálium-metabiszulfit].


Ne kövezzetek meg légyszi, nem vagyok felelőtlen kutyatartó, prémium tápot kap és nem szoktam nasiztatni amúgy. A vendégeknek is meg szoktam tiltani hogy bármilyen kajából adjanak neki. Csak annyira néz amikor eszek, hogy gondoltam már rá, hogy alkalmanként esetleg kaphatna néhány darabot. Tudom, hogy ennyitől még nem lesz baja, de hosszú távon sem szeretnék neki ártani vele, ezért kérdezem.



2017. szept. 5. 01:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy minek kérdezed meg, ha te már eldöntötted, hogy úgyis odaadod?


Nyilván nem fog tőle azonnal meghalni, de...


1. nem tesz jót a szervezetének, főleg ha érzékeny gyomrú, akkor még foshat is tőle...


2. gyönyörűen beleneveled ezzel, hogy ha koldul, akkor mindent megkap, és utána már egyre csak pofátlanabb, akaratosabb lesz, a végén majd még szó nélkül fogja kimarni a kezedből a kaját (ami már lehet méreg is neki).


Elárulom, nem attól leszel jó gazdija, hogy minden zsarral teletömöd, mert szépen néz, hanem attól, hogy fontosabb a hosszútávú egészsége és tudsz neki nemet mondani! Adj neki gyümölcsöt, fűszerezetlen husit, sajtot, de ne ilyen mindenféle szerrel telenyomott vackokat!

2017. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, nyugodtan adhatsz neki belőle, nem fog beledögleni,én is szoktam a kutyámnak néha adni pl ha tanítom vlamire.Csak valahogy a chipsről a sót próbáld leszedni vagy ilyesmi. A kekszet is eheti.Ne hallgass az elkényeztetett városi kölykök vàlaszaira,ha nem egy egész csomaggl adsz neki belőle,akkor valószínű,hogy kutxa baja sem lesz.De ha nem bírja,akkor általában kihányják,de ne engedd neki, hogy visszaegye.Ja,és pl ahol a nagyimék élnek,kárpátalján,na ott aztán nem szuperprémium tápot kapnak a kutyák,még állatorvos sincs jóformán,mégis látom rajtuk,hogy tökéletesen boldogok,még ha tele is vannak bolhával,nem úgy,mint a városi,túltenyésztett társaik.(tisztelet a kivételnek)
2017. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8635997-tart..

"Ne hallgass az elkényeztetett városi kölykök vàlaszaira"

A válaszadók közül szerintem egyedül te osztod az észt a 13 évesen.


"ha nem egy egész csomaggl adsz neki belőle,akkor valószínű,hogy kutxa baja sem lesz."

"De ha nem bírja,akkor általában kihányják,de ne engedd neki, hogy visszaegye."

Ez a kettő kicsit ellentmondásos nem gondolod, kislány? Nem hiszem, hogy te élvezetből hánynál, de ha így is van a kutya biztos nem azért szokott mert olyan jó neki. Ráadásul tetőzöd a hülyeséted egy hasmenéses kérdéssel.

Bár ahogy látom a többi kérdésnél csak trollkodni próbálsz, szóval gondolom itt is ez volt a cél.

2017. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!