Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehettet ez?

Mitől lehettet ez?

Figyelt kérdés
Reggel mentem a kutyusommal a boltba és szokásához híven elkezdett ugatni nagyon egy kutyát. Kb 2 percet tartózkodtam a boltban amikor kijöttem már csak alig ugatott viszont felállt a szőr a fenekénél ( ahogy mindig is szokott amikor ideges ). Elhúztam onnan és onnantól kezdve remegett vagy 20 percig biztos, ölben kellett hazavinnem. Ez 2 órája volt, azóta evett szépen és a kedve is jó. Epilepsziára utaló tünete nem volt mindent átolvastam már. Soha nem csinált ilyet és nagyon megijedtem. Amúgy 6 éves csivava fiú.
2017. szept. 6. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Megijedt valamitől.

Viszont nem ártana megnevelni a kutyádat, hogy például ne ugasson más kutyákat, mielőtt valami baja származik ebből.

2017. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amíg a boltban voltál, egy másik kutya megpróbálta megtámadni, és ettől megijedt. Vagy esetleg látott valami nagy, hangos járművet, ilyesmit. Szerintem csak ijedtség volt, de ha máskor is előfordul ilyen mindenféle különösebb ok nélkül, akkor érdemes meglátogatnod a dokit. Remélem minden rendben lesz vele! :)
2017. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A boltnak az ajtaja nyitva volt én kb 5 méterre álltam tőle. A másik csak a túloldalon a kocsi takarásába fogta a kutyáját. Mindenért viszem szegény az orvoshoz úgy, hogy soha nem volt beteg és emiatt fél oda járni így ha nem miszáj most nem vinném. A vérképe is mindig rendben volt.
2017. szept. 6. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Te nem jól félted a kutyádat!

Mindennel viszed orvoshoz, ez rendben van, de hogy egy ilyen picikét a bolt előtt hagysz, az már nincs rendben.

Én a rottweileremet nem kötöm ki a bolt elé, mert bármi érheti.

2017. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ne köthetném ki? 4db zsemléért futottam be és én voltam az első. Maximum 2 percet voltam bent. Szinte mellette álltam egy ablak volt közöttünk. Senki nem ment oda a közelébe sem a csaj akinek a kutyáját ugatta félre állt, hogy ne ugassák egymást ugyanis ő is ment kutyával a boltba és ő is szerette volna kikötni.
2017. szept. 6. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem vitatkozni akartam.

Elmondtam amit gondoltam erről, te így csinálod, én meg másképp.

Mindamellett, hogy szerinted totál rendben volt minden, mégis történt valami a kutyussal, mert nem véletlenül volt felborzolva a szőre, remegett és ölben kellett hazavinned.

2017. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szőrét akkor borzolta fel amikor meglátta a kutyát es elkezdte ugatni. Közben észre vettem a nyakán egy kisebb púpot amit kicsit masszírozgattam és lejjebb ment (ki írtam másik kérdésben) szerintem megcsíphette egy darázs.
2017. szept. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!