Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szerettem a kutyákat. A...

Krisztina2005 kérdése:

Nem szerettem a kutyákat. A bátyám miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem birja meg érteni hogy nem szerettem a kutyákat folyamatosan azt mondja hogy túl kéne lépnem azon az esetten amikor nem voltam otthon és a kutyám széttépte a macskámat ti ezek után szeretnétek a kutyákat?
2017. szept. 8. 00:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem a kutya hibája volttt, hogy széttépte a macskákattt, valószínűleg azérttt törttént, mertt nem neveltéttek és mozgattátok meg rendesen, és nem foglalkozttatok vele elegett.


Emiatt nincs értelme úgy általánosságban véve utálni a kutyákat, csak mert nem tudtátok rendesen megnevelni a sajátotokat.

2017. szept. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%

Én sem szeretem a kutyákat - mármint nem utálom őket, csak még nem volt sosem saját kutyám, és nem szerettem meg őket úgy, mint például a macskákat vagy a nyuszikat.


Meg ugye a kutya egy nagy, veszélyes állat, ami időnként szétkap embereket meg olyan állatokat (például macskát meg nyuszit), akiket én szeretek. Továbbá azok a kutyák, akiket láttam, elég büdösek bírtak lenni, koszosak, és zavaróan viselkedtek, amikor odajöttek kiszámíthatatlan módon, csupa jóindulatból összenyalni.

Valamint az is zavar, hogy az egész várost összeszaratják velük a gyökér gazdáik, akik nem szedik fel utánuk a kulát.


De biztos lehet szeretni is őket, meg páratlan az emberhez kötődő koevolúciós múltjuk, szóval tudom, hogy jó dolog bír lenni a kutyatartás.

2017. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Miértt írsz mindentt kétt tt-vel, kedves kérdező?

Én ennek ellenére szeretném a kutyát (utálom a macskákat), de amúgy sem a kutya hibája, hogy nem lett megnevelve.

2017. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Én a buta libákat nem szeretem. Ízlések és pofonok.
2017. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szeretted (múlt idő) a kutyákat, attól most még szeretheted.
2017. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szeretném. Mert nem a világ összes kutyája tépte szét azt a macskát, hanem egy, és azért is te voltál a felelős, hogy megneveld, ne legyen frusztrált, erőszakos, domináns. Szabad nem érteni a kutyákhoz, és ezért nem tartani, de utálni ezért kutyát nem ér - az összest meg pláne. Gyerekes vagy. Be kell látnod, hogy ami a macskáddal történt, azért te voltál a felelős, nem a kutya. Könnyebb egy állatot hibáztatni, csak nem fair.
2017. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
Másodiknak üzenném, hogy azért a nagymacskák is elég veszélyes állatok, akik néhaszétkapnak egy-egy embert. 😁 Én a macskákat nem szeretem, mert egy olyan állat aki szeretetből belédvágja a körmét (dagaszt) az nekem nem szimpi. Inkább nyalna össze ő is... Szóval nem szeretem őket, de sohasem bántanám és ha bajban lenne segítenék rajta, de nem a szívem csücske.
2017. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

Oh, ezt sosem fogják megérteni.

Szintén nem szeretem a kutyákat, igaz, nem is utálom őket, és összességében az emlős háziállatokért sem rajongok, de ez mindenki szemében hatalmas bűn és elfogadhatatlan.

Egyszerűen az embereknem nincs annyi eszük, hogy belássák, nem szeretheti mindenki ugyanazt.

2017. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
Ő is azok közé tartozik, akik szerint a kutyát jobban kell szeretni, mint az embereket. Ma ez a menő dolog.
2017. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Én is jobban szeretem a kutyákat, mint az emebereket, de nem menőzésből. A kutyámtól szeretet és hűséget kapok. A legtöbb ember viszont kétszínű, csaló, hűtlen, tahó, ostoba. Miért kéne egy ilyen fajt jobban szeretnem csak azért, mert én is abba a fajba tartozom ? Az embernél nincs nagyobb parazita a Föld nevű bolygón.
2017. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!