Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szerettem a kutyákat. A...

Krisztina2005 kérdése:

Nem szerettem a kutyákat. A bátyám miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem birja meg érteni hogy nem szerettem a kutyákat folyamatosan azt mondja hogy túl kéne lépnem azon az esetten amikor nem voltam otthon és a kutyám széttépte a macskámat ti ezek után szeretnétek a kutyákat?
2017. szept. 8. 00:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
Ha án látnám, hogy egy kutya rátámad a macskámra, vagy megpróbálná "szétszedni", garantáltan addig ütném a kutyát az első kezembe kerülő tárggyal ameddig mozog. De ez emberre is igaz, ha valakit meglátnék, hogy bántja a macskámat. És ez nem kegyetlenség, meg állatkínzás, meg ez meg az, szimplán csak megvédeném a macskámat egy nála nagyobb lénytől. Ennyi. Mondjuk láttam már olyan (akkora) kutyát is, amit a macskám minden erőfeszítés nélkül megenne reggelire :) (Maine-coon cicáról beszélünk)
2017. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

"a kutyám széttépte a macskámat"


Ha nem szereted a kutyákat, akkor miért van kutyád???

Ha tudod, hogy a kutya nem viseli el a macskát, miért tartasz 2 állatot?

Ha tudod, hogy a kutya nem bírja a macskát, és van mindkettő, akkor miért nem elkülönítve vannak???



AZ én kutyám sem bír más állatot, ki akarja nyiffantani mindet (ami a kertbe téved, azt sajnos sikerül is sokszor).

Az új albérlőknek a szomszédban jeleztem, hogy vigyázzanak a kismacskájukra, nehogy átjöjjön. Hát nem vigyáztak eléggé. Kb 3 mp volt. A konyhaablakból hallottam a cicát, mire kiértem, már mindegy volt...


Mindenki vigyázzon a saját állatára.

2017. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

"ti ezek után szeretnétek a kutyákat?"

Persze, jól tette. :)) Az enyém is széttépett egy macskát, mert a macska a kertben a kismadarakat tépte szét.

2017. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Ne egyetlen egy kutya miatt ítéld el az összes kutyát.
2017. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nem irtam le nektek hogy ez hogy történt vettünk egy kis macskát akor még a bátyám nem tudta hogy van macskám és ki engedte a kutyát a kenelböl ahogy meg érezte a szagát a macskának én szerintem akor kereshete meg a macskát és nem azért tépteszét mert nem volt rendesen nevelve hanem azért mert macskát még nem láttot egyépként rotteiler volt és nagyon okos kutya volt szóval jól volt nevelve és most meg ajándékoztak a szüleim egy tacskóval de ö legalább nem bántja a macskákat ha nem csak kergeti öket. szóval mostmár ki jövök a kutyákal. :)
2017. szept. 8. 22:27
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... hány éves vagy kérdező?

Jaa, gondolom 11-12.


De mi az, hogy nem tud a macskáról? Háziállatot nem úgy kell hazavinni ,hogy minden családtag tud róla? Megajándékoztak egy tacskóval? Elmentek egy tenyésztőhöz, 100+ ezerért elhoztak egy kölyköt, és odaadták, és hagyod, hogy kergesse a macskát?

2017. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Alapból látom nem értetek az állatokhoz...

Egy állattal felelősséggel tartoztok, nincs olyan ,hogy csak hazaállítunk vele, és lesz ami lesz. Az új macskát pedig nem egyből lerakjuk az udvarra, hanem bent tartjuk minimum egy hétig a házban ,hogy megszokjon minket, és ne szaladjon el rögtön...

2017. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
ismerösinktöl kaptuk a kutyát be volt csipeltetve meg volt törzs könyve is és igen 12 vagyok
2017. szept. 8. 23:40
 19/31 A kérdező kommentje:
ja és apám rögtön ki cseszte volna a házból a mcskát ha bent lett volna és nem hagyom hogy kergesse a macskákat akor rá tesszem a pórázt hogy egy helyen maradjon
2017. szept. 8. 23:42
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem így kell bánni az állatokkal...

Kicseszni a házból? Akkor minek macska? Nevelés helyett póráz? Minek kellett az a "tacskó"?

2017. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!