Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szerettem a kutyákat. A...

Krisztina2005 kérdése:

Nem szerettem a kutyákat. A bátyám miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem birja meg érteni hogy nem szerettem a kutyákat folyamatosan azt mondja hogy túl kéne lépnem azon az esetten amikor nem voltam otthon és a kutyám széttépte a macskámat ti ezek után szeretnétek a kutyákat?
2017. szept. 8. 00:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rotinak nem mutattátok be a macskát, akkor mégannyira sem hibáztatható azért, amit tett.


A tacskóval meg jól tökön lövitek magatokat, mert nagyon kemányen érteni kell hozzá. Munkakutya, remélem, ezzel tisztában vagytok és nem fog a menhelyen, vagy a Jófogáson landolni pár hét múlva. Mert az ugye tiszta neked is, hogy semmit, de SEMMIT nem értetek a kutyákhoz?


A póráz nem fog megoldani semmit. Apád egy gyökér. Te meg egy kis tejfölös szájú vagy, aki nem tud semmit semmiről. Sajnálom a kutyát.


Ha majd nem kell, lépj velem kapcsolatba, fajtamentéssel foglalkozom.

2017. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen egy cicám rendsgeresen együtt aludt a szomszéd nagy németjuhász kutyájával. És sose bántották egymást. Miért? Mert egész kis koruk óta együtt "lógtak" rendszeresen, játszottak, stb.
2017. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
tudod ki a gyökér te vagy az apám nem gyökér csak nem birja az állatokat mert nem szeretti öket és tölem mehetsz a p*csába az ismeröseim ajánloták a porázt és képzeld már észre se vesszi a macskákat elötte el megy és már nem csinál vele semmit és hogy lenne a tacskó egy munka kutya a husky, rottweiler meg ilyen fajta kutyák azok a munka kutyák nem a tacskó és egyépként szerintem inkább te nem értessz a kutyákhoz nekem már volt kb 6 kutyám és mindegyik egy jó okos kutya volt nem egy örült vad agresziv kutya enyit eröl.
2017. szept. 9. 22:50
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Már teljesen mindegy, hogy mit írsz, te már itt elástad magad, "kedves" kérdező.


Az egy dolog, hogy neked fogalmad sincs a kutyákról, de attól még nem kéne beszólni azoknak, akiknek van. Nem is értem, hogy veszed ahhoz a bátorságot, hogy 12 évesen, trágár szavakkal dobálózva, nálad idősebb és tapasztaltabb embereket ismeretlenül kiosztasz.

Őszintén remélem, hogy a kutyákhoz és az emberekhez való hozzáállásod (na meg a helyesírásod) is jelentősen javulni fog, ha már idősebb leszel, az állatok és az egész környezeted érdekében.


Csak szólok ám, hogy a 10 éves öcsémnek több fogalma van a felelős állattartásról, mint a te egész családodnak együttvéve! Úgyhogy erősen javaslom, hogy egyelőre te csak hallgass nagyokat, és olvass utána alaposan a dolgoknak, mielőtt mások indokolatlan szitkozódásába kezdenél legközelebb! És a családod többi tagjának is erősen ajánlott így tennie...

2017. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, csak egy gyökér vagy te is, ha még tagadod, hogy a tacskó munkakutya.... édes fiam, írd már be a google-ba, hogy tacskó, és olvasd már el a saját szemeddel. A tacskó kotorékeb, a dolga az, hogy vadászatokon a nyulat, sőt esetenként rókát kiássa az üregéből. A munkakutya nem csak a nagy kutya lehet... látod, ennyire bugyuta vagy. Apád sem azért gyökér, mert nem bírja az állatokat, hanem mert nem ért hozzájuk és ennek ellenére tart, sőt ajándékoz, pedig azt se tudja, milyen kutyát vesz. És te se!

A hozzá nem értés okozza a legnagyobb kínt az állatnak!


A tacskó ásni, kaparni fog, akkor azért lesz felrúgva, meg megkötve. Elképesztő meló kell ahhoz, hogy lemozgasd és kielégítsd az igényeit. Szellemi kihívásokat is igényel folyamatosan. Küldhetsz engem a pitsába nyugodtan, de itt ti vagytok a szopóágon. A tacskó nem egy cuki öleb csak azért, mert akkora méret.


Sajnálom szerencsétlen kutyát, hogy hozzátok kerül. Továbbra is fenntartom, hogy mielőtt kibacnátok, vagy felraknátok Jófogásra, vegyétek fel a kapcsolatot a fajtamentéssel.

2017. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem inkább te nem értessz a kutyákhoz nekem már volt kb 6 kutyám"


Erről meg annyit, hogy 32 vagyok, eddig kb 20 kutyám volt, ha az ideigleneseket nem számoljuk (mert "nevelőszülő" vagyok mentett kutyáknak). A tacsi fajtamentésben dolgozom önkéntesként. Most jelenleg 4 kutyám van, ebből kettő tacskó.


Tehát az, hogy te 12 évesen megmondod nekem, hogy mi a helyzet, az csak egy picit nevetséges.

2017. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém... a mai 12 évesek még annyira se értelmesek, hogy gondolataikat összeszedve, jól megfogalmazva, jó helyesírással küldjenek el a p.csába... :D

Én 13 vagyok, már én szégyellem magam hogy valaki ilyen 12 évesen.

2017. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként igen, én ezek után is szeretném a kutyákat :) Nem egyetlen egy kutya miatt ítélem el az összes kutyát. Sőt, még meg is dícsérném a kutyust :D

UI: Nem szeretem a macskákat.

2017. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen 6 kutyád volt,majd elhisszük :D
2017. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem az állatokat, ök legalább nem vernek át és használnak ki, mint az emberek 95 százaléka. ;)

Ennyi.

2017. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!