Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de a...

Szeretnék egy kutyát, de a szüleim nem engedik mit csináljak?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Már régóta próbálom rávenni a szüleimet egy kutyára, de most még sokkal jobban szeretném. Már azt is eldöntöttem milyen fajtát szeretnék:törpe schnautzer. Valahogy egy kutya gondolata mindig jókeddvel és reménnyel tölt el. Társas házban lakunk de van egy nagy udvar. Segítsetek hogyan tudnám rávenni a szüleimet egy kutyusra?
2017. szept. 10. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért ne legyetek ilyen draszrikusak.... Nekem is 14 evésen lett kutyám. Igen, sok mindenről le kelle5t mondjak. Peldaul: Nem jarok bulizni, mert reggel kelni kell a kutyához, megválogatom hova utazunk, az.
2017. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha kutyát akarsz akkor először tanuld meg helyesen leírni a fajta nevét ami nem "törpe schnautzer" hanem "törpe schnauzer".

Ha a szüleid nem akarnak akkor nem akarnak, rengeteg gonddal jár egy kutya amit ha nincs el sem tudsz képzelni. Nevelni kell, foglalkozni vele, ápolni a szőrét, orvoshoz vinni stb. Teljesen megértem, hogy nem akarják ezt a nyakukba venni úgy, hogy lehet, hogy 2 hónap múlva megunod és az ő nyakukba lesz varrva. Egy 14 éves gyerek akármennyire is mondja nem tud teljes értékben foglalkozni egy kutyával. A másik, hogy anyagi vonzata is van ám amit nyilván nekik kell vállalniuk.

Egy udvar pedig nem elég a kutyának, sétálni is vinni kell nem csak kivágni az udvarra mint aki jól végezte dolgát.

A remény hal meg utoljára ezt soha ne feledd és majd egyszer ha elköltöztél akkor saját felelősségedre olyan és annyi kutyád lehet amilyet és amennyit csak szeretnél nyilván értelmes keretek között.

Addig is menj kutyázni az ismerőseidhez vagy menhelyre és gyakorolj. Mindig keresnek önkénteseket pl. sétáltatásra biztos szívesen vennék a segítséged ha szerencséd van akkor pedig akár schnauzerrel is foglalkozhatsz.

2017. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Jellemzően mindenki le lett pontozva, aki kifogásolni merte a dolgot. Ez olyan szánalmas :)
2017. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 .,,.,,.,, ***** válasza:
Hát, én inkább valami nagyobb állatot javasolnék, például egy macskát.
2017. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!