Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatulajdonság ami kiborít...

Kutyatulajdonság ami kiborít benneteket?

Figyelt kérdés

Van olyan kutyatulajdonság ami teljesen kiborít titeket és nem szívesen simogatjátok meg vagy soha nem tartanátok esetleg ismerős kutyája akit emiatt nem kedveltek?


Nem szeretnék ezzel a kérdéssel senkit sem megbántani azt előre leszögezem, csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Lehet, hogy valaki az én kutyáimtól kapna frászt. :)


Én pl. a drótszőrű kutyáktól vagyok ki, nem tetszenek és megsimogatni sem szeretem őket, valahogy borzasztónak találom akkor is ha egyébként nagyon aranyos kutyus.



2017. szept. 11. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyához tartozó gazda is számít?
2017. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akár az is, az irritáló kutyások akikkel séta közben találkoztok de elsősorban a kutyák esetében külső-belső dolgok.
2017. szept. 11. 15:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutyába semmi. Mindegy kicsi nagy, szőrös, nem szőrös, kedves, vagy mogorva stb stb. Viszont sok idióta gazdi van akit irritáló!
2017. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyáladzás
2017. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A veleszületetten lustaság, alulmotiváltság, lassúság a gazda és bármilyen feladat felé. Az őrült munkakutyáim vannak, ezt szeretem, és ha egy kutya a fajtájából adódóan vagy a fajta standardtól eltérően öröklötten lassú, túl nyugodt, ösztönhiányos, az engem nagyon idegesít. Az is, amikor a gazda révén vált figyelmetlenné és motiválatlanná, de azon még lehetne segíteni valamennyire.
2017. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szokás, vagyis ösztön: sz.rba, dögbe belefetrengés. Na ha véletlenül összejön a kutyámnak, akkor ettől irtó pipa tudok lenni.
2017. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kutyám más kutyák nemi szervét és pisijét nyalogatja... :(


Minden alkalommar lecseszem miatta, de legközelebb úgyis megcsinálja megint.

2017. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém állandóan nyalja a masik kutyám fülét, de belülről ... Egyfolytában, mindig rászólok, nagyon gusztustalan és irritál :D
2017. szept. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gazdik már gondolkoztam kendőn a kutya nyakába amire rá van irva hogy harapós gazdit sétáltatok. A szarba fetrengést nem szeretem meg a neveletlen kutyáktól.
2017. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
A hiperaktív vagy nagyon ugatós kutyák az őrületbe kergetnek
2017. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!