Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7hónapos amszafom,...

Van egy 7hónapos amszafom, miért nem akar hízni? Naponta kétszer eszik, többször féregtelenítettem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kaját adsz neki?
2010. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 5 hónapos kb. 22-23kg és mégis kilátszik a bordája.Én Acanával etetem napi 3 szor kap enni.Mégis a mellkasához képest vékony a hasi résznél és a bordája is látszik.Ö is rendszeresen féregtelenítve volt.Miért van ez?
2010. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert még kicsik, lemozogják, nagyon aktívak. Ráadásul ugye a magasságuk nő, olyan ez, mint ahogy a kamasz gyerekek csupa kéz és láb lesznek, megnyúlnak. Ha majd elérte a magasságát, elkezd szélesedni, erősödni is.
2010. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kutya táp,hús,kutyatészta hús-csont darálék,ételmaradék.mindent megeszik.
2010. máj. 27. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
egy éves kora után kezd el formásodni, kerekedni az izmok, még nagyon fiatal, növésben van a szervezete, idővel formásodik ne izgulj :D az én kanom is így volt, most pedig szín izom a kutya, természetesen sok-sok mozgás mellett
2010. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mi kutyánk sem hizott már ettől a kortól, de az állatorvos azt mondta nem gáz, mert vannak olyan kutyák, akik erre a korra elérik a max súlyukat. Az enyém most 8 hónapos, és nem hogy hizott volna, fogyott egy kilót, és olyan jól eszik, mint még soha.
2010. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még fejlődik a kutyusod, de ha azt akarod hogy izmosabb legyen egy kicsit akkor futtasd meg rendszeresen, játszatok sokat, vedd rá, hogy ugráljon, például játszatok úgy hogy felemelsz neki egy botot és mondd neki hogy ugorjon. Több staffis ismerősöm van és ők is ezt csinálják. Így boldog lesz a kutya mert sokat mozog, el is fárad és izmosodni is fog.
2010. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!