Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ténylegesen örökbead...

Hol lehet ténylegesen örökbeadni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
nagyon sok helyen meghírdettem de eddig még sehol senki.a kutyamenhelyen is érdeklődtem(persze itt a városunkban)de telt ház miatt nem tudják bevenni.nincs szívem kitenni az utcára mert nem az a célom hogy ezáltal megöljem hanem hogy egy szerető gazdira rátalájak.nem meguntam a kutyám de családi okok miatt nem maradhat tovább nálam.tavaly októberben kaptuk 6 hetessen.okos,értelmes,nagyon sok rossz dologról leszoktattuk gondolok itt a túrásról a rendszeres ugatásról a virág és fa evésről.nagyon jó házőrző és a legfontosabb hogy gyerekbarát!kérlek segítsetek ha tudtok!
2008. okt. 21. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem is küldj légyszi:) vagy tedd fel a kepfeltoltes.hu-ra és akkor a linket másold be ide
2008. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok...

Nálam egy FAJTATISZTA uszkár van (térd alatti, bújós, rendkívül emberszerető. Egyszerűen tökéletes családi eb.) utcáról szedtem össze soványan, kullancsokkal tele. Mostmár magára szedett pár kilót, gyönyörű lett, hamarosan vár rá a fodrászkodás, oltások, chip és szükség szerint ivartalanítás. Akárhogy hirdetem senki sem szeretné, pedig 2 és fél év körül van. Ergo fiatal.

Menhelyekkel KÖNYÖRGÖM ne próbálkozz, könnyebb átadni a terhet, mint cipelni! A menhelyeket ne terheljük feleslegesen! Rengeteg állat van ott így is, én már csak tudom, menhelyen dolgozom.

2008. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!