Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem nagyon sokat segített a...

Nekem nagyon sokat segített a zselatin a porckopásomon. A kutyámnak adhatok belőle?

Figyelt kérdés

Az egyik mancsán van elkopva a porc.

Kapott rá gyógyszert, amit pár napig kellett szednie, plusz izuletvédő tablettát szed minden nap miota kiderult a dolog.

Viszont gondoltam igy zselatinnal is megtamogatnam, hogyha ehet ilyesmit, mert nekem tenyleg nagyon sokat segitett anno. En a vegen mar gyogyszerek mellett sem tudtam aludni, annyira fajt a terdem, es most osszehasonlithatatlan.


2017. szept. 25. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosom azt mondta nekem hogy a legtöbb zselatin csibe lábból,és porcos csontokból készül.Én anno a diszpláziás német juhászomnak mindenféle csontot( fehér csontol a csibe nyakig mindent) össze főztem 7-10 óráig.Utána leszűrtem és annak a levével hígítottam a tápját.Egyszerre 20 litert szoktam csinálni és kisebb dobozokban lefagyasztottam. Így csak ki kellet olvasztani etetés előtt.Szerintem jobb mint a zselatin mert teljesen adalék mentes.
2017. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz természetesen.
2017. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jót tesz neki is. Van egy súlyos porckopásos Amstaf a kutyasuliban, az ő gazdája is kúra szerűen adja neki és sokat segít.
2017. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :)
2017. szept. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!