Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyennel lehet valamit...

Az ilyennel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, megyek a kutyusommal mikor is szemben jön egy nénike, ő is kutyussal. Az enyém épp a dolgait végezte volna, még séta elején voltunk. Látom a nénike hosszabbra engedi a kutyát, én jelzek neki hogy nem igazán szeretnénk most ismerkedni. Tovább engedi felénk, én egy jó nagy köríves mozdulatsorral ki is kerültem őket, mondván most tényleg nem alkalmas, az én kutyám sem mutatott érdeklődést. Mire elkezdené végezniba dolgát, mit ad isten, a hátsójába szagol a nénike kutyája, míg a zsebkendőt vadásztam elő tatyómból, azértis odaengedte. Kutyám kerülné ki, menekül előle, idegesíti, nincs kedve most ismerkedni, jobb dolga is van. Feladta a másik kutya is erre az asszony elkezdte szabályosan nyomni a kutyáját az enyē felé, hogy menjél ismerkedni a kutyussal, hiába soroltam, hogy sietünk, nem alkalmas, még a bolhás ütőkártyát is bevetettem de ő csak mesélte a bajait, az előző kutyája életét és a mostani kiskorát. Közben szegény kutyákat nyomta hogy barátkozzanak,majd mikor az enyém már teljesen körbetekert a pórázzal, büszkén megjegyezte a kutyájának, hogy: hát látod drágám, te megpróbáltad, ez a kutya nem barátságos, menjünk is innen. Nem tetszünk neki. Kérdem én, ha már tuszkolja a kutyáját rám, hogy megmutassa milyen fszán barátságos meg kiskirálynő, miért kell a végén ilyen flegmán megjegyzést tenni ránk, holott nekünk bőven lett volna jobb dolgunk is. Mi ez a mánia, hogy muszáj elismerni Babuska édességét meg mit tudjam én. Jól látta, hogy a kutyám a dolgát végezte volna, elfordult és nem rá se hederített Fifikére. Ti ilyenkor mit tennétek? Mert tanácsként én azt kaptam, hogy mondjam, hogy bolhás, de ez sem jött be eddig, mert Fifikének van cseppje nyugodjak meg.

2017. szept. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a néni nem 100as. Nem tudsz mást tenni, mint jó nagy körben kikerülni. Ha mégis odajön akkor pedig annyit mondasz, hogy a kutyád nem szereti az idegeneket és azzal a lendülettel továbbsétálsz. Max megsértődik de akkor legalább legközelebb nem megy oda. Vagy ha tényleg ketyós úgyis elfelejti/nem érdekli.
2017. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, levegőnek kell nézni és tovább menni. Jelen helyzetben én csípősen odaszóltam volna, hogy "nem látja hogy szarni próbálna a kutyám?" (így, szó szerint). Abból talán leesne neki mi van.
2017. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beállok a két kutya közé.
2017. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!