Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német juhász farkaskut...

Van egy német juhász farkaskutyám, aki egyenesen retteg tőlem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egész kicsi korában került hozzánk. Soha, de soha hozzá nem ütöttem, rá nem ordítottam, annyira csúnya sem vagyok. De csak velem ilyen, a család többi tagjával semmi gondja, képes szétszedni a pajtáját örömében, még apumnak is örvend, pedig ő el-el veri a seggét mikor rosszaságot csinál.

2017. szept. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele? Kutyát amúgy is nem veréssel nevelünk (ezt apádra értem), de kitudja, lehet valami rossz emléket köt hozzád.
2017. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

Nem akarok kötekedni, de az csak német juhász, nem "farkaskutya".

Mindig is rettegett tőled? Szaporítótól van?

2017. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy volt megverve, ahogy te érted. Szeretjük az állatokat, és megvetünk minden kínzással kapcsolatos módszert. Elírtam *német juhász. És igen, tenyésztőtől volt vásárolva. Foglalkozni meg nem sokat tudok, keveset vagyok otthon. De például az új barátnőmtől sem félt. Vele is egyből barátságos volt.
2017. szept. 28. 22:01
 4/5 EvaSz86 ***** válasza:
Na de miben nyilvánul meg ez a rettegés? Mit csinál, mert azt nem igazán írtad le, és így nehéz segíteni.
2017. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedsz esetleg valamilyen gyógyszert? Van valami eü.- i problémád?
2017. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!