Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szürkehályogos kutya?

Szürkehályogos kutya?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy kóbor kutyát.Nem szeretném megtartani csak addig amig nem találok neki gazdát.De sajnos szürkehályogja van így úgysem kellene senkinek.Nagyon megszeretem a kutyust de nem tarthatom meg.Műtétre nincs pénzem ha bevinném egy menhelyre ott meg lenne műtve?A menhelyen nagyobb esélyel talál gazdát mert gyönyörű és kedves kutyus.

Kérjek segítséget az állatvédőktől?

Ti mit tennétek?

Folyton azt hallgatom minek hoztad ide hagytad volna ott meghalni.


2017. szept. 30. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak 1 éves korára lett nem műthető hályogja, ennek következtében teljesen megvakult. De ez egyáltalán nem is látszott a mozgásán, viselkedésén, akkor sem, amikor új helyre költöztünk - és természetesen nem fordult meg a fejemben, hogy megváljak tőle: szóval ha valakinek megtetszik, nem biztos, hogy ez kizáró ok!

Én nem adnám be menhelyre, ideiglenes gazdinál sokkal jobb helye van!

Ha műthető, a műtét finanszírozására kérhetsz támogatást különféle állatvédő szervezetektől, menhelyektől + segíthetnek a hirdetésben is! Te is hirdetheted a jofogason, facebookon stb.

2017. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!