Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szokott haragudn...

A ti kutyátok szokott haragudni rátok?

Figyelt kérdés
Az én kutyám , ha megszidom vagy valami fontosat(számára) nem engedek meg akkor duzzogni kezd , elmegy , ha szólítom nem figyel rám(nem mindig,csak ha megszidom vagy ha nem engedem meg neki amit akar) Nektek volt ilyen ? Mit csinálok roszúl? Szerintem tisztában van a falkavezér dologgal.

2017. okt. 4. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően elvárom, hogy a kutyáim mindig kontrollálhatóak legyenek. Vagyis nem tehetik meg azt, hogy mondjuk egy behívásnál "sértődésből" süketet játszanak. De jellemzően nem is sértődés van ilyenkor, csak a kutyád jól megtanulta, hogy ilyenkor te nem vagy főnök, nem tudod őt irányítani, sőt, nem is próbálsz meg vezető lenni.

Én a saját kutyáimat nem így neveltem. Komoly letolás, pláne büntetés után mindig van kioldás, azután pedig rajtam lógnak órákig is és puncsolnak.

2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Várhegyibence ***** válasza:
0%
nem, mer naponta fél órát labdázok vele amikor megyek valahová adok neki egy két vonást ha hazaérek jól megvakarom és néha még a csipszemből is kidobok egy egész kicsi darabkát neki szoval ha sokat kényezteted akkor neked se kéne
2017. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszer hosszú útról hazafelé eszembe jutott, hogy nincs otthon kajája. Útközben kiköltekeztem, így pénz se nagyon volt nálam, egy zsák tescos tápot vettem neki. Korán reggel szoktam etetni, másnap is így tettem. Nem tudom, hogy konkrétan mit érzett, de amint ült az érintetlen tálja mellett, és nézett rám, az arcáról azt véltem leolvasni, hogy a jó édes anyádat! Nem gondolod komolyan, hogy ezt megeszem?
2017. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!