Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaszín értékesebb?

Melyik kutyaszín értékesebb?

Figyelt kérdés
Sajnos tartoznak elég nagy összeggel nekem, de pénzzel sajnos nem tud fizetni a kedves srác. Felajánlotta,hogy angol bulldog állományából rendezi. Született neki egy alom, van benne egy fekete fehér foltos kan,egy trikokor kan,egy fehér szuka amin egy fekete folt van. Továbbtenyészteni nem szeretném,inkàbb családi kedvencnek. Régebben mentettem meg angol bulldogot szaporítótól; utána még 3 boldog évet töltött a családommal; így tudom h kissé kényes fajta. Kérem a bugyuta válaszoktól kíméljetek. :D

2017. okt. 4. 17:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értéktelen válaszaitokat. Nem értem hogy miért mert nem lehet csak a kérdésre normálisan válaszolni a többit meg magatokba tartani. Ekkora nyomik hogy lehettek ? Most őszintén :D a teljes sztorit nem fogom leírni ,közötök nincs hozzá meg bonyolult is. Egy normális hozzáértő válaszára lettem volna kíváncsi, ennyire nagy kérés ez?
2017. okt. 4. 19:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltunk, legalábbis én. Egyik szín sem értékesebb a másiknál.
2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint már többen leírták, nincs köztük értékesebb szín, akkor most miért nem tudod elfogadni? Vagy csak fáj az igazság.


Vagy mit akarsz hallani? "Igen! Vedd magadhoz pl a tricolort vagy bicolort, egy zsák pénzt fogsz vele kaszálni az a legértékesebb!" Mert akkor rossz helyen kopogtatták.


A válaszok mindegyike értékes volt csak te nem tudod értékelni őket.

2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt egy "épkézláb" válasz:


Léteznek ritka, "értékes" színek, de ezek közül egyik sem az. Mind ugyanannyit ér.

2017. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden szín egyformán értékes. Válaszd azt, amelyik neked a legjobban tetszik. :)
2017. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én amúgy a trikolort választanám.

2017. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legritkább ezek közül a trikolor, de igazából teljesen mindegy, a szapis angol bulldog valószínűleg inkább pénznyelő lesz sajnos.
2017. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%

Ugyebár a fehér bőrű ember is sokkal értékesebb, mint a többi bőrszínű. Gondolom te is ezen a véleményen vagy, kérdező...


Kutyát nem szín alapján választunk, hanem habitus és egészség alapján! Szaporítótól meg nem vesz értelmes ember kutyát! Még hogy te mentettél bulldogot, nevetséges. Inkább régebben is támogattál már szaporítókat.

2017. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!