Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves vizslám nagyon büdös...

10 éves vizslám nagyon büdös és már mind levakarta nyakáról a szőrt. Fürdettük ampullással, samponnal de fél nap múlva elviselhetetlen szaga lesz. Mi segítene rajta?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 19:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ez is fürdető vagy gyógyszer?
2008. okt. 21. 21:45
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy folyékony szer amivel be kell kenni a kutyust, lehetöleg mindenhol, tehát embernek felirják az kb jo neki is "alkatban " egy nap 1 x másik nap még 1 x és kész , ha minden igaz, és ez volt a baj akkor használ !!

És örülök ha segithettem :D

2008. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászolok az elöttem válaszolónak nekem cicám igy gyogyult meg a rühességtöl, etteöl a szertöl !!!
2008. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja és azt nem irtam hogy kend be, !!! Nagy csomo vattával szépen , ugy jo lesz.
2008. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Esetleg ez recept nélkül kapható?
2008. okt. 21. 22:09
 16/24 anonim ***** válasza:
Sajna nem , de ha joba vagy a háziorvossal akkor kiirja !
2008. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
de ha irsz nekem emailon lehet tudok segiteni :D
2008. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Emailra már holnap irok vissza, mert fekszem és korán kelek, ha akarod irj nyugodtan!!
2008. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a kaukázusinak volt ilyen. Nem tudod házilag kikezelni, de nem olyan vészes az állatdoki. Egy kenőcsöt fog felírni, azt kell kiváltanod.

Addig is - mivel az állatorvos is ezt csinálná, csak pénzért - borotváld le alaposan a büdös részt, meg körülötte, addig, hogy az egészséges bőréből is kilátszódjon egy fél centi minden oldalon. Betadinos szivaccsal alaposan, naponta többször dörzsöld át, de úgy, hogy rendesen erővel, még ha a kutya nem is örül neki. Az ily módon megtisztított területre kell kenni az állatorvos által adott kenőcsöt.

2008. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekünk is most volt baj a kutyussal, vakarozott össze vissza, és büdibb is volt, és csúnya a szőre. A szomszédnő belént adta az ideget, hogy biztos orbánc. Az állatorvos aztán azt mondta, hogy valószínű a tápokra allergiás. Csirkét adtunk neki megfőzve meg maradékokat, nem vittük sétálni a rétre, a doki pedig kinyomta a bűzmirigyét és adott neki egy szurit és egész szépen rendbejött.


A párom nővérének a bichonja is vakarozott, ő a ládán vakarta szét magát, és az állatorvos azt mondta, hogy a csirkehúsra allergiás, és vették neki a bárányos-rizses a méregdrága csúcstápokat, de nem múlt neki. Már vérvétel is kellett, egy vagyont hagytak az orvosnál, amig elvitték egy másikhoz aki rögtön mondta, hogy poratka. Kikevert 300forintért egy ugyan büdös de hatásos ecsetelőt, 2 hét alatt rendbejött a kutya...


Szóval ha kutyatápot kap akkor ki kellene próbálnátok, hogy házimaradékot és csirkehusit (mondjuk farhátot) kap, és nem viszitek sétálni, hogy nehogy valami élősködő bántsa külsőleg. A történeteimből kiderül, hogy bármi lehet..

2008. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!