Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szerettem a kutyákat mi...

Kiara1555 kérdése:

Nem szerettem a kutyákat mi baj van ezzel?

Figyelt kérdés
nem tudom mikor ezt mondom mindenki úgy néz rám mint egy gyilkosra. most akor pl:én szerettem a csirkéket mások meg a húslevesbbe szerettik és most akor gyülöljem az ilettöt mert ö nem úgy szeretti ahogy én. egyépként én a nyugodt állatokat szerettem mert a kutyák mindig fel van pörögve és akor játékból akorát harap a kezedre hogy el kezd vérezni meg mikor az öledbe ugrik egy labradorvagy más nagy testü kutya fajta és nem kapsz levegöt és ha valaki irná én a kis testü kutyákat sem birom nagyon agresszivak én már találkozztam olyanal aki azt mondta hogy szelid a kutyája meg simogattam véletlenül hozzá értem az orrához és egy jó nagyot bele harapot a kezembe én meg reflexböl akorát csaptam a kutya fejére hogy nyüszittet egész nap nem sajnáltam uttána mert meg érdemelte azt amit kapott tölem remélem legalább néhányan meg értik azt amit irtam (elnézést a helyesirásért).
2017. okt. 12. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Én meg az embereket nem szeretem, főleg az olyanokat, mint te. Mi baj van ezzel??
2017. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A kutyára REFLEXBŐL csaptam rá amikor el fordultam akor értem véletlenül hozzá a az orrához de nem is értem minek irtam ide ezt a kérdést ha tudom hogy úgy is fel basszom magamat rajta több válaszra nem reagálok.és volt már egy csómó incidensem kutyákal többet nem akarok szóval mind1 le írtam azt amit akartam
2017. okt. 16. 13:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez mert pszichés eset vagy és nem csak a kutyákhoz való hozzáállásod miatt, hanem rendes idegbetegnek tűnsz.
2017. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt írta privátban, az embereket is gyűlöli, minden embert, szüleit is. Tényleg pszichés eset, vagy egy kamasz, aki most éli a gyűlölet-korszakát.
2017. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Téged kéne úgy pofán ba*zni, hogy az idióta tanulatlan primitív fejed lessen a nyakadról!! Kezet emelni egy állatra? Te tanulatlan paraszt! A gond nem azzal van, hogy nem szereted a kutyákat hanem, hogy a szüleid nem nevetlek tisztességre. Szerintem te ezt már direkt provokálod, hogy kiélhesd a szadista hajlamaidat egy állaton te dög.
2017. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
An*ád pich*ája. Már bocs.. ha az én kutyamra utottel volna a karod törtem volna el és feldugtam volna neked
2017. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!