Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Csütörtök éjszaka elkezdett hányni. Először a vacsorát, majd sárga habosat. Pénteken nem evett egész nap és továbbra is sárga habosat hányt, valamint hasmenése is lett. Szombat reggel elvittem az állatorvoshoz. A hányás addigra már megszűnt, a kaki viszont esetenként véres volt. Az állatorvos csinált 2 tesztet (az egyik parvo, a másikra nem emlékszem), mind a kettő negatív volt. Kapott 2 injekciót és azt a tanácsot kaptuk, hogy diétáztassuk, valamint vitaminkészítményt kap napi 2x. Ma továbbra is megy a kutya hasa, nem fogadja el az ételt, alig iszik, csak fekszik egész nap. Nagyon aggódom, ezért felhívtam az állatorvost. Annyit mondott, hogy holnap reggel megvizsgálja a kutyát, vagy ha úgy látom, akkor vigyem el Budapestre valamelyik éjjel-nappal nyitva tartó orvosi rendelőbe.

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Rettenetesen aggódom a kutyáért. Elvigyem az állatkórházba? Vagy elég, ha holnap reggel elmegyünk az állatorvoshoz?


2017. okt. 22. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Budai Kisállatklinika..én már léptem át a Szt.István egyetem küszöbét és nem kellett annyit pengetnem..bár rágcsálóm volt..
2017. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges szőrözni, a hivatalos neve; Szent István Egyetem Állatorvostudományi Kar!
2017. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

..ja most nézem hogy ügyeleti díj. na igen!:(

kisállatklinika meg kisállatban utazik ...találtam ilyet is de az is bezárt mára: [link]

2017. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező? mi lett? majd írd meg!!
2017. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Reggel az állatorvosnál kezdtünk. Megnézte a kutya hasát ultrahanggal, sajnos bélgyulladása van. Kapott infúziót, antibiotikumot, vitamininjekciókat. Most várunk, ha nem lesz jobban estére, akkor azt mondta az orvos, hogy menjünk vissza.
2017. okt. 23. 09:16
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem Szent István Egyetem Állatorvos tudományi kar. Hanem Állatorvostudományi Egyetem. De ez a kérdező szempontjából lényegtelen, jobbulást a kutyusnak.
2017. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, nézd már meg mi van a honlapjuk tetején!


[link]


Gyógyulást a kutyádnak kérdező, biztos gyorsan rendbe jön, rendes kezelést kap.

2017. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul István utca..!:D No Kérdező ez azért nem rossz hír azt hittem komolyabb, jobbulást a kutyusnak neked meg jó pihenést!! /itt egy hajléktalan bácsi van kutyussal évek óta- nem koldul vele!- itt kóvályog az egész környék..nem tudjátok mi a jó megoldás ilyen esetekre priviben jöhetnek..:)..mert hát jön a hideg, az eső, a bácsi nem megy nélkülük szállóra.. / ..
2017. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tavaly lett önálló egyetem, tudom, hogy mit beszelek. Nyilván nem módosították még. Amúgy pedig lényegtelen már a kérdező szempontjából, azért írtam csak le, hogy nehogy valaki ne talájla meg esetleg mert a régi nevén keresi.
2017. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!